1:2
konec (1:0)
11.07.2019, 19:30 • Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-Alzette • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 2.51 3.18 3.02 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.51 - 3.18 - 3.02
CS Fola Esch – FC Čichura Sačchere
1:2
konec (1:0)
Branky: 22. Sinani (pen.) – 59. Sardališvili, 86. Koripadze (pen.)
Karty: 67. Seydi (FOL), 87. Sinani (FOL) – 1. Čikvaidze (CIC), 56. Dekanoidze (CIC), 58. Ardažišvili (CIC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:7.
CS Fola Esch:
Cabral – Mersch, Klein (C), Bernard, Sacras – Freire – Corral (86. Zac), Muharemovič, Sinani (88. Ouassiero), Seydi – Caron (76. Drif)
Náhradníci: Hym – Correia, Drif, Zac, Mura, Ouassiero, Semedo Monterio
Trenér:
FC Čichura Sačchere:
Hamzič – Koripadze, Maisašvili, Mamasachlisi, Čikvaidze (C) – Lekvtadze (75. Pantsulaia), Markozašvili, Čitešvili, Ardažišvili (65. Čikladze) – Dekanoidze (90. Kašia), Sardališvili
Náhradníci: Mtskerašvili – Ergemlidze, Čikladze, Kamladze, Kašia, Megrelišvili, Pantsulaia
Trenér:
Rozhodčí: Rauf Jabarov – Akif Amirali, Yashar Abbasov (vš. AZE)
Diváci:
Odveta: Čichura - Fola 2:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:7.
90+4
90+4
90+2
90
90
88
87
86
86
86. Giorgi KORIPADZE - 1:2
86
K pokutovému kopu se postavil GIORGI KORIPADZE, který si poradil mazácky a překonal soupeřova brankáře. Čichura tak otáčí utkání a jde do vedení 2:1!
85
84
81
79
78
76
75
72
70
67
65
64
61
59
59. Micheil SARDALIŠVILI - 1:1
59
Přece jenom hosté srovnávají na 1:1! Tlak Čichury už byl velký a nakonec se tak prosazuje MICHEIL SARDALIŠVILI.
58
58
56
55
54
51
49
47
46
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
45
44
43
42
40
39
37
35
33
32
30
29
26
24
22
21
19
17
15
13
11
10
8
7
6
5
2
1
1
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
CS Fola Esch: Cabral – Mersch, Klein (C), Bernard, Sacras – Freire – Corral, Muharemovič, Sinani, Seydi – Caron
Náhradníci: Hym – Correia, Drif, Zac, Mura, Ouassiero, Semedo Monterio
FC Čichura Sačchere: Hamzič – Koripadze, Maisašvili, Mamasachlisi, Čikvaidze (C) – Lekvtadze, Markozašvili, Čitešvili, Ardažišvili – Dekanoidze, Sardališvili
Náhradníci: Mtskerašvili – Ergemlidze, Čikladze, Kamladze, Kašia, Megrelišvili, Pantsulaia
Rozhodčí: Rauf Jabarov – Akif Amirali, Yashar Abbasov (vš. AZE).