1:2
konec (1:0)
11.07.2019, 19:30 • Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-Alzette • 1. předkolo • Michal Raška
Tipsport: 2.51 3.18 3.02 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.51 - 3.18 - 3.02
CS Fola Esch – FC Čichura Sačchere
1:2
konec (1:0)
Branky: 22. Sinani (pen.) – 59. Sardališvili, 86. Koripadze (pen.)
Karty: 67. Seydi (FOL), 87. Sinani (FOL) – 1. Čikvaidze (CIC), 56. Dekanoidze (CIC), 58. Ardažišvili (CIC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:7.
CS Fola Esch:
Cabral – Mersch, Klein (C), Bernard, Sacras – Freire – Corral (86. Zac), Muharemovič, Sinani (88. Ouassiero), Seydi – Caron (76. Drif)
Náhradníci: Hym – Correia, Drif, Zac, Mura, Ouassiero, Semedo Monterio
Trenér:
FC Čichura Sačchere:
Hamzič – Koripadze, Maisašvili, Mamasachlisi, Čikvaidze (C) – Lekvtadze (75. Pantsulaia), Markozašvili, Čitešvili, Ardažišvili (65. Čikladze) – Dekanoidze (90. Kašia), Sardališvili
Náhradníci: Mtskerašvili – Ergemlidze, Čikladze, Kamladze, Kašia, Megrelišvili, Pantsulaia
Trenér:
Rozhodčí: Rauf Jabarov – Akif Amirali, Yashar Abbasov (vš. AZE)
Diváci:
Odveta: Čichura - Fola 2:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 21:7.
90+4
90+4
90+2
90
90
88
87
86
86
86. Giorgi KORIPADZE - 1:2
86
K pokutovému kopu se postavil GIORGI KORIPADZE, který si poradil mazácky a překonal soupeřova brankáře. Čichura tak otáčí utkání a jde do vedení 2:1!
85
84
81
79
78
76