2:0
konec (1:0)
11.07.2019, 19:00 • Seaview (Belfast) • 1. předkolo • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 1.61 4.04 5.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.61 - 4.04 - 5.8
Crusaders Belfast – B36 Tórshavn
2:0
konec (1:0)
Branky: 33. Hegarty, 79. Lowry
Karty: 30. Hegarty (CRU), 38. Ruddy (CRU), 42. Caddell (CRU), 55. Forsythe (CRU), 90+3. Burns (CRU) – 2. Nielsen (B36), 10. Naes (B36), 41. Cieślewicz (B36), 62. Eriksen (B36)
Neproměněná penalta: 2. Owens (CRU), mimo
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:8.
Crusaders Belfast:
O'Neill (C) – B. Burns, Beverland, Hegarty, Ruddy – Forsythe (90+9. Thompson), Caddell (63. Rory Hale), Lowry, Heatley (78. Cushley) – R. Clarke – Owens
Náhradníci: Doherty – Ward, Ronan Hale, Rory Hale, Cushley, O'Rourke, Thompson.
Trenér: Stephen Baxter.
Trenér:
B36 Tórshavn:
Jørgensen – Naes, Eriksen, M. Jacobsen, Mellemgaard – E. Jacobsen, Nielsen – A. Frederiksberg, Przybylski (90+1. Agnarsson), Heinesen (60. Radosavlević) – Ł. Cieślewicz (C) (90+7. B. Jacobsen)
Náhradníci: Hansen – B. Petersen, Radosavlević, Agnarsson, B. Jacobsen, H. Samuelsen, G. Samuelsen.
Trenér: Jákup Á Borg.
Trenér:
Rozhodčí: Frid – Dotan, Idi (všichni Izrael)
Diváci:
Odveta: B36 Tórshavn - Crusaders 2:3
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
90+3
62
55
42
41
38
30
10
2