Giulio Ciccone se pravděpodobně dostává do žlutého!
Landa je pohlcen a naopak nastupuje Thomas!
150m
Ciccone nebo Teuns?
1,1km
Ciccone je na dosah vítězství a zároveň se může dostat do žlutého!
1,4km
Aru s Barguilem odpadají z hlavního pole!
3km
Landa se dotahuje na Barguila, kterého následně předjíždí a pokračuje sám!
3,5km
Warren Barguil nastupuje a pokouší se ujet z balíku!
16km
T.J. van Garderen odpadá z balíku!
16km
Výsledek na Col des Chevréres (prémie druhé kategorie)
1. Giulio Ciccone – 5 bodů
2. Dylan Teuns – 3 body
3. Tim Wellens – 2 body
4. Xandro Meurisse – 1 bod
24km
De Gendt má náskok třiceti vteřin na zbylé pronásledovatele! Movistar ovšem najíždí na čelo hlavního pole a začíná rozjíždět velmi rychlé tempo!
35km
Výsledek na Col des Croix (prémie třetí kategorie)
1. Thomas De Gendt – 2 body
2. Tim Wellens – 1 bod
37km
Thomas De Gendt vyhrává dva body na Col des Croix.
44km
Tim Wellens má aktuálně náskok dvaceti bodů na Meurisse a měl by si pohlídat puntíkatý dres i pro zítřejší etapu!
51km
Výsledek na Ballon d'Alsace (prémie první kategorie)
1. Tim Wellens – 10 bodů
2. Xandro Meurisse – 8 bodů
3. Giulio Ciccone – 6 bodů
4. Natnael Berhane – 4 body
5. Thomas De Gendt – 2 body
6. Serge Pauwels – 1 bod
59,5km
Nicolas Edet opouští Tour de France. Je tak druhým jezdcem, který letošní Tour opouští.
84km
Výsledky na Col du Hundsruck (prémie druhé kategorie)
1. Natnael Berhane – 5 bodů
2. Tim Wellens – 3 body
3. Giulio Ciccone – 2 body
4. Thomas De Gendt – 1 bod
98km
Warren Barguil se nakonec vyskytl na vozovce a měl pád! Poté teprve měnil kolo a nyní ztrácí jednu minutu na hlavní balík. Edet ztrácí už pět minut na hlavní pole a 13 minut na čelo závodu! Pro Edeta to dnes bude boj o přežití.
108km
Výsledky na Grand Ballon (prémie třetí kategorie)
1. Thomas De Gendt – 2 body
2. Giulio Ciccone – 1 bod
Výsledky na Le Markstein (prémie první kategorie)
1. Tim Wellens – 10 bodů
2. Giulio Ciccone – 8 bodů
3. Xandro Meurisse – 6 bodů
4. Natnael Berhane – 4 body
5. Julien Bernard – 2 body
6. Thomas De Gendt – 1 bod
Sprinterská prémie v Linthalu
1. Andrea Pasqualon – 20 bodů
2. Nils Politt – 17 bodů
3. André Greipel – 15 bodů
4. Nikias Arndt – 13 bodů
5. Thomas de Gendt – 11 bodů
6. Dylan Teuns – 10 bodů
7. Fabien Grellier – 9 bodů
8. Giulio Ciccone – 8 bodů
9. Natnael Berhane – 7 bodů
10. Xandro Meurisse – 6 bodů
11. Serge Pauwels – 5 bodů
12. Benoît Cosnefroy – 4 body
13. Tim Wellens – 3 body
14. Julien Bernard – 2 body
15. Michael Matthews – 1 bod
160km
Patrick Bevin již nepokračuje v letošním ročníku Tour de France a je prvním jezdcem, který odstupuje.
Poslední kilometr do oficiálního startu šesté etapy!
Výsledky šesté etapy
1. Dylan Teuns 4h 29' 03''
2. Giulio Ciccone + 11''
3. Xandro Meurisse + 1'05''
4. Geraint Thomas + 1'44''
5. Thibaut Pinot + 1'46''
6. Julian Alaphilippe +1'46''
7. Nairo Quintana +1'51''
8. Emanuel Buchmann +1'51''
9. Jacob Fuglsang +1'53''
10. Mikel Landa + 1'53'' Celkové pořadí po šesté etapě
1. Giulio Ciccone 23h 14' 55''
2. Julian Alaphlippe + 6''
3. Dylan Teuns + 32''
4. George Bennett + 47''
5. Geraint Thomas + 49''
6. Egan Bernal + 53''
7. Thibaut Pinot + 58''
8. Steven Kruijswijk + 1'04''
9. Michael Woods + 1'13''
10. Rigoberto Uran + 1'15'' Sprinterská prémie v Linthalu
1. Andrea Pasqualon - 20 bodů
2. Nils Politt - 17 bodů
3. André Greipel - 15 bodů
4. Nikias Arndt - 13 bodů
5. Thomas De Gendt - 11 bodů
6. Dylan Teuns - 10 bodů
7. Fabien Grellier - 9 bodů
8. Giulio Ciccone - 8 bodů
9. Natnael Berhane - 7 bodů
10. Xandro Meurisse - 6 bodů
11. Serge Pauwels - 5 bodů
12. Benoît Cosnefroy - 4 body
13. Tim Wellens - 3 body
14. Julien Bernard - 2 body
15. Michael Matthews - 1 bod Le Markstein (prémie první kategorie)
1. Tim Wellens - 10 bodů
2. Giulio Ciccone - 8 bodů
3. Xandro Meurisse - 6 bodů
4. Natnael Berhane - 4 body
5. Julien Bernard - 2 body
6. Thomas De Gendt - 1 bod Grand Ballon (prémie třetí kategorie)
1. Thomas De Gendt - 2 body
2. Giulio Ciccone - 1 bod Col du Hundsruck (prémie druhé kategorie)
1. Natnael Berhane - 5 bodů
2. Tim Wellens - 3 body
3. Giulio Ciccone - 2 body
4. Thomas De Gendt - 1 bod Ballon d'Alsace (prémie první kategorie)
1. Tim Wellens - 10 bodů
2. Xandro Meurisse - 8 bodů
3. Giulio Ciccone - 6 bodů
4. Natnael Berhane - 4 body
5. Thomas De Gendt - 2 body
6. Serge Pauwels - 1 bod Col des Croix (prémie třetí kategorie)
1. Thomas De Gendt - 2 body
2. Tim Wellens - 1 bod Col des Chevréres (prémie druhé kategorie)
1. Giulio Ciccone - 5 bodů
2. Dylan Teuns - 3 body
3. Tim Wellens - 2 body
4. Xandro Meurisse - 1 bod La Planche des Belles Filles (prémie první kategorie)
1. Dylan Teuns - 10 bodů
2. Giulio Ciccone - 8 bodů
3. Xandro Meurisse - 6 bodů
4. Geraint Thomas - 4 body
5. Thibaut Pinot - 2 body
6. Julian Alaphilippe - 1 bod
150m
1,1km
1,4km
3km
3,5km
16km
16km
1. Giulio Ciccone – 5 bodů
2. Dylan Teuns – 3 body
3. Tim Wellens – 2 body
4. Xandro Meurisse – 1 bod
24km
35km
1. Thomas De Gendt – 2 body
2. Tim Wellens – 1 bod
37km
44km
51km
1. Tim Wellens – 10 bodů
2. Xandro Meurisse – 8 bodů
3. Giulio Ciccone – 6 bodů
4. Natnael Berhane – 4 body
5. Thomas De Gendt – 2 body
6. Serge Pauwels – 1 bod
59,5km
84km
1. Natnael Berhane – 5 bodů
2. Tim Wellens – 3 body
3. Giulio Ciccone – 2 body
4. Thomas De Gendt – 1 bod
98km
108km
1. Thomas De Gendt – 2 body
2. Giulio Ciccone – 1 bod
1. Tim Wellens – 10 bodů
2. Giulio Ciccone – 8 bodů
3. Xandro Meurisse – 6 bodů
4. Natnael Berhane – 4 body
5. Julien Bernard – 2 body
6. Thomas De Gendt – 1 bod
1. Andrea Pasqualon – 20 bodů
2. Nils Politt – 17 bodů
3. André Greipel – 15 bodů
4. Nikias Arndt – 13 bodů
5. Thomas de Gendt – 11 bodů
6. Dylan Teuns – 10 bodů
7. Fabien Grellier – 9 bodů
8. Giulio Ciccone – 8 bodů
9. Natnael Berhane – 7 bodů
10. Xandro Meurisse – 6 bodů
11. Serge Pauwels – 5 bodů
12. Benoît Cosnefroy – 4 body
13. Tim Wellens – 3 body
14. Julien Bernard – 2 body
15. Michael Matthews – 1 bod
160km