20.06.2019, 21:00 • Estadio Riazor, La Coruña • Finále • Michal Raška

Tipsport: 1.91 3.24 4.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:56:02)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 1:7. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 6:4.
Odveta je v plánu na 23.6. od 21:00 na půdě Mallorcy.
Je konec prvního zápasu tohoto finále, který zvládlo Deportivo skvěle a vyhrálo 2:0.
Prvních třicet minut toho moc nenabídlo, ovšem posléze se děly velké věci. Ve 37. minutě otevřel brankový účet skvělou střelou z přímého kopu Cartabia a poslal tak Deportivo do vedení. Ve 41. minutě byl vyloučen Pedraza, který naprosto odrovnal Bergantinose, jenž musel být okamžitě převezen do nemocnice. Od té chvíle padly další tři žluté karty a na hrací ploše se dost přiostřilo.
Druhá půle byla spíše o faulech a hra se hodně kouskovala. Nakonec jsme se ale ještě dočkali druhé a zároveň poslední branky, o kterou se postaral Quique.

90+3

90+2

Raillo ještě uviděl žlutou kartu za svůj faul u postranní čáry.

90+1

Duartet se dostal do zakončení hlavou, ale Reina předvedl dobrý zákrok.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Simon se nedostal přes obranu Mallorcy, ale La Coruňa získala alespoň rohový kop.

89

Ante Budimir to zkusil z hranice vápna, ale jeho pokus letěl hodně nad.

88

Domácí měli problémy ve středu hrací plochy a nakonec je z toho autové vhazování pro Mallorcu.

87

Tohle bylo hodně na hraně, jelikož domácí hráč šel k zemi uvnitř vápna soupeře, ale sudí to jako nedovolený zákrok neposoudil a penalty jsme se tak nedočkali.

86

Domácí tým kontroluje konec utkání a bude chtít tento zápas dohrát v klidu a minimálně s dvoubrankovým náskokem do odvety.

84

Hosté se dostali k balónu na polovině soupeře, ale v oslabení se jim hraje velice těžko.

83

Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Cartabia, přichází Borja.

82

Někdo z členů hostujícího týmu na lavičce byl poslán sudím do šaten a tenhle zápas je o velkých nervech.

81

81. QUIQUE - 2:0

81

La Coruňa právě vstřelila branku!
Hlavní rozhodčí po poradě s asistentem uznává gól a Deportivo tak vede 2:0! Centr z pravé strany letěl na zadní tyč, kde jej vrátil před bránu Fernández a následně polonůžkami zakončil QUIQUE. Míč sice odkopl obránce Mallorcy, ovšem to už bylo za brankovou čárou!