1:1

po penal. (3:1) (0:0)

29.05.2019, 18:00 • 34. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.65 3.8 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1 po pokutových kopech, v nichž vyhrál 3:1. Vary se do vedení dostaly v 83. minutě. O pět minut později dokázal hostující celek srovnat. (20:10:28)

Střílení penalt začíná.
V samotném závěru zápasu dokázal hostující celek srovnat, a tak o vítězi budou rozhodovat pokutové kopy.

90+3

Druhý poločas skončil.

90+3

Autové vhazování pro domácí.

90+2

Domácí celek se pokouší vrátit vedení na svou stranu, ale obrana Převýšova nyní hraje velmi dobře.

90+1

Tři minuty uvidíme navíc.

88

Převýšov právě vstřelil branku!
Obrovská chyba domácí obrany a je vyrovnáno. Zcela volný zůstal TOMÁŠ LABÍK, který zakončoval snadno do brány.

87

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Josef Hudec, přichází Johan Olšan.