MONACObet liga

FC Lokomotíva Košice – Partizán Bardejov

2:1

konec (0:0)

25.05.2019, 17:00 • Družstevná pri Hornáde • 30. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.65 3.7 4.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V poslednom kole 2. ligy zvíťazila Lokomotíva doma nad Bardejovom 2:1! (18:49:01)

90

87

Bardejov dal gól!
V 87. minúte znižujú hostia na 2:1! Autorom presného zásahu je MICHAL HORODNÍK.

83

Lokomotíva Košice dala gól!

Domáci v 83. minúte idú do vedenia 2:0! Autorom presného zásahu z pokutového kopu je THOMPSON EDGE.

72

Domáci sa v 72. minúte ujímajú vedenia 1:0! Autorom presného zásahu je DE OLIVEIRA.

46

Začal sa druhý polčas.
V prvom polčase gól nepadol a tak je priebežný stav stretnutia 0:0.

45

Prvý polčas sa skončil.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Prajem príjemné športové popoludnie všetkým fanúšikom futbalu. Slovenská 2. liga dnes uzavrie svoju tohtoročnú sezónu a ostáva zodpovedať dve otázky. Kto priamo postúpi do Fortuna ligy a kto si o ňu zahrá v baráži. Nadiaľku budú o priamy postup bojovať Pohronie a Poprad.

Oba celky sú už v tejto súťaži zachránené, momentálne sú tabuľkovými susedmi.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..