19.05.2019, 15:00 • O 3. - 4. místo ČR • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.2 12.0 5.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:32:00)
DHC Sokol Poruba – SHK Veselí n.M. 28:24 (12:13)
Nejvíce branek: Desortová 8, Michalíková 6, Andrýsková 5 – Kučerová 9/5, Kubáčková 6, Veselková 5. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/5. Vyloučení: 2:4. Diváci: 122.
Je dobojováno! Bronz nakonec získává domácí tým, který zvládl jak sobotní, tak nedělní utkání a otočil sérii o třetí místo. Ostravanky ale do utkání nevstoupily nejlépe, Veselí totiž ještě pět minut před koncem prvního poločasu vedlo čtyřbrankovým rozdílem. Poruba ovládla konec první, zároveň začátek druhé půle, kdy svému soupeři výrazně odskočila, v jednu chvíli až na šest gólů. Konečný rozdíl ve skóre se zastavil na čtyřech brankách!

Konec zápasu. (28:24)

60

Ještě jedna změna ve skóre. Jedna z hostujících házenkářek se prosazuje zhruba z osmi metrů! (28:24)

60

K balónu se dostala Krebsová, která se pokusila trefit prázdnou branku přes celé hřiště. Zakončení domácí gólmanky ale skončilo těsně vedle branky! (28:23)

59

Je rozhodnuto! Ostravanky se prosazují z levé strany, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta tohoto utkání. (28:23)

58

Veselí se nedokázalo trefit ze šesti metrů, přehození hostující hráčky zastavila Krebsová! (27:23)

57

Mýlková se trefuje z nepřehledné situace na brankovišti, tohle už pro Ostravanky vypadá výborně! (27:23)

57

Před Andrýskovou se úplně rozevřela obrana soupeře. Domácí hráčka toho dokázala využít! (26:23)

56

Nepřesné přihrávky na obou stranách palubovky, rozběhla se poslední pětiminutovka dnešního zápasu! (25:23)

55

Rozhodčí pískal prorážení domácího týmu. Na druhé straně palubovky odpověděla z křídla Kutálková! (25:23)

54

Pro tuto chvíli nikoliv, střelecký pokus Kubáčkové totiž vychytala Krebsová! (25:22)

54

Hostující gólmance teď pomohla branková konstrukce. Dokáže se Veselí přiblížit na dva góly? (25:22)

53

Michalíková běžela z pravé strany sama na Lekešovou. Hostující brankářka ještě drží akcii svého týmu na vítězství! (25:22)

53

S nepříliš razantní střelou Poláškové si poradila Lekešová, míč se odrazil k hostující hráčce. (25:22)

52

Veselí se dotahuje na rozdíl tří branek, závěrečných osm minut tak slibuje pořádné drama! (25:22)

52

Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková). (25:21)

51

Na druhé straně palubovky odpovídá k radosti domácích příznivců Andrýsková! (25:21)

28:24

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Krebsová – Mýlková, Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Polášková, Andrýsková, Michalíková, Prašivková, Minarčíková, Desortová, Misková.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková, Šimková – Kučerová, Novotná, Lukšíková, Divilková, Kutálková, Pastorková, Veselková, Žitňanová, Kubáčková.

Rozhodčí: Bečička, Horák