konec (10:14)

15.05.2019, 19:00 • O 3.–4. místo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.46 8.0 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:43:23)
Je dobojováno! Dukla dnes zvítězila po zásluze, Pražané měli od samotného úvodu navrch a svého soupeře za celý zápas nepustili do vedení. V jednu chvíli měli i jedenáctibrankový náskok, ovšem Jičín tu ztrátu nakonec stáhl na sedm gólů. Dukle chybí jediný bod k tomu, aby obsadila třetí místo letošního ročníku, postarat se o to může už v neděli.

Konec zápasu. (22:29)

60

Výbornou přihrávku dostal Kovařík, který přehazoval hostujícího gólmana. Víc už se nestane! (22:29)

60

Kovařík proskočil brankovištěm, vzápětí překonal Zavázala a snížil na rozdíl osmi branek! (21:29)

59

Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního zápasu, následovat bude úprava hrací plochy. (20:29)

58

Domácí to zkoušeli bez brankáře, Zavázal pak trefil odkrytou svatyni jičínského týmu přes celé hřiště. (20:29)

58

Porušeno pravidlo o krocích, hosté teď kupí jednu ztrátu za druhou. (20:28)

57

Dvacátá trefa domácích v dnešním zápase! Střele Dolejšího pomohla branková konstrukce. (20:28)

57

Režnický si pomohl útočným faulem, u míče jsou domácí házenkáři. (19:28)

56

Na konci přesilové hry se radosti domácích příznivců prosazuje Kolc! (19:28)

56

V úplném závěru celé akce se trefil kanonýr Patzel, který z nějakých devíti metrů prostřelil vše, co mu stálo v cestě! (18:28)

55

Zblokovaná střela Dukly. Rozhodčí signalizují pasivitu, hosté budou muset co nejdříve zakončovat. (18:27)

54

Sedmička pro Jičín. Šulc teď technickou střelou obelstil Zavázala, který nedokázal nijak zareagovat! (18:27)

54

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Kastner). (17:27)

54

Sám na branku běžel Režnický. Jeho tvrdá rána se zastavila až v síti za zády Machalického! (17:27)

53

Ze sedmimetrového hodu se prosazuje Šulc. Domácí házenkář snižuje na rozdíl devíti branek! (17:26)

52

Klíma dnes trefuje jednu šibenici za druhou, Machalický byl v tomto případě bez šance, to nešlo chytat! (16:26)

51

Pěkná akce také na druhé straně palubovky, Kostelecký se prosazuje z levého křídla! (16:25)

51

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka utkání, u míče jsou domácí. (15:25)

50

Kovařík překonal Zavázala a v tuto chvíli je nejlepším střelcem domácího celku! (15:25)

49

To byla ukázková akce! Kastner míč nahodil pro Patzela, který ve výskoku skóroval do prázdné branky! (14:25)

49

Oddechový čas pro hosty. (14:24)

48

Ztráty míče na obou stranách palubovky, u balónu je pražský celek. (14:24)

48

Obrany si vzaly čas na oddych. Kolc se momentálně postaral o čtvrtou branku Jičína ve druhé půli. (14:24)

47

Z levého křídla se prosazuje Blecha. Ten si dnes drží vysokou střeleckou úspěšnost! (13:24)

47

Krásnou individuální akcí se prosadil Kovařík, který skóroval z bezprostřední blízkosti! (13:23)

46

Patzel si všiml prázdné branky, kterou trefil z vlastní poloviny hřiště. Rozdíl ve skóre je v tuto chvíli už jedenáctibrankový! (12:23)

45

Oddechový čas pro domácí. (12:22)

45

Z proskoku se trefuje Syřínek, který zakončoval do horní části branky! (12:22)

45

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Groh). (12:21)

44

Několik nepřesností na obou stranách. U míče jsou Pražané, kteří zklidňují tempo hry. (12:21)

44

Grohovi byly odpískány kroky, Kastner se prosadil z rychlého brejku, Veverka jde na střídačku. Jeho post zaujme Machalický. (12:21)

43

Chytrá zadovka do levého křídla, Blecha poté zakončoval na bližší tyčku! (12:20)

42

Další ztráta domácího celku, Dukla teď rozhodně nikam nepospíchá. (12:19)

41

Do branky šel na další sedmičku Machalický. Ten si i se štěstím poradil s pokusem Kastnera. Od nohy domácího gólmana šel balón do tyče, poté do bezpečí! (12:19)

41

Jičín ve druhém poločase skóroval pouze dvakrát, Petržalovi teď pomohla branková konstrukce! (12:19)

40

Pěkné nahození pro Klímu. Hostující hráč zpracoval balón, ovšem následně byl zastaven Veverkou! (12:19)

40

Režnický to zkusil jeden na jednoho. Hostujícímu házenkáři byly odpískány kroky. (12:19)

39

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek). (12:19)

39

Rychlá předávka balónu. Drbohlav zpracoval a po otočce střílel, z pivota snížil na sedm branek! (12:19)

38

Po skvělém zákroku Petražaly šla Dukla dopředu. Šimůnek dostal skvělou přihrávku, vzápětí skóroval ze samostatného úniku! (11:19)

37

To byla nechytatelná rána od Klímy! Dukla už zase vede sedmibrankovým rozdílem. (11:18)

37

K míči se na pivotu dostal Dolejší. To nemohlo dopadnout jinak, domácí házenkář snižuje! (11:17)

36

Z těžké pozice to zkoušel Cigáň. Jeho střela neměla potřebnou razanci, snadný zákrok pro Veverku! (10:17)

35

Dolejší teď prováhal správný moment pro přihrávku, následně mu byly odpískány kroky. (10:17)

35

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý). (10:17)

35

Pražané dnes brání opravdu výborně, devítka pro Jičín. (10:17)

34

Šulc přihrával nepřesně do pravého křídla. Na druhé straně skórovali znovu hosté, konkrétně Klíma! (10:17)

33

Oddechový čas pro domácí. (10:16)

33

Sviták to udělal výborně! Oklamal domácí defenzivu, vzápětí přihrával na pivota. Šimůnek navýšil náskok Dukly na šest gólů! (10:16)

33

Rozhodčí pískal hru nohou, dopředu už spěchá hostující celek. (10:15)

32

Dlouhá přihrávka přes celé hřiště na Blechu, který zpracoval míč, poté skóroval o palubovku! (10:15)

31

Po dvou parádních zákrocích Petržaly šel do zakončení úplně volný Sviták. Ten ke smůle hostujícího týmu minul branku! (10:14)

31

Úvodní útočná akce druhého poločasu bude patřit domácím hráčům. (10:14)

31

Začal druhý poločas. (10:14)
Druhý poločas začne přibližně v 19:48.
Je to tak, úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Pražané v ní svého soupeře nepustili do vedení, po celý poločas lehce navyšovali náskok, který je v tuto chvíli čtyřbrankový.

30

První poločas skončil. (10:14)

30

Zhruba pět vteřin před koncem s z levé spojky prosadil Kovařík. Víc už se v prvním poločase nejspíše nestane! (10:14)

30

Pražané šli do situace dva na jednoho, po přihrávce na střed následovala čtrnáctá branka hostujícího celku! (9:14)

29

Na jedné straně dva výborné zákroky Veverky, na té druhé pak zblokovaná střela Horuta! (9:13)

29

Nepřesnosti na domácí straně. Do konce prvního poločasu zbývá minuta a půl, Jičín se bude muset bránit. (9:13)

28

Rozhodčí pískal útočný faul Režnického na pivotu, balón pro jičínské házenkáře. (9:13)

27

Kubík na Petržalu nevyzrál! Hostující gólman má obrovskou radost, Dukla jde rychle dopředu. (9:13)

27

Výbornou přihrávku do levého křídla dostal Blecha. Ten měl hodně prostoru na to, aby přidal další hostující trefu! (9:13)

26

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Jeníček posílá pražský tým do tříbrankového vedení! (9:12)

25

Po střele Groha to vypadalo, že má Petržala balón ve své moci. Hostující gólman se následně s míčem dostal až za lajnu! (9:11)

25

Sviták se po zákroku na Klímu dožadoval dalšího sedmimetrového hodu. Rozhodčí byli jiného názoru, devítka pro Jičín. (8:11)

24

Oddechový čas pro hosty. (8:11)

24

Na startu čtyřiadvacáté minuty se prosazuje hostující Klíma, Dukla už zase vede o tři góly! (8:11)

23

Dlouho to tak nevypadalo, ale nakonec je z toho gól. Krahulec teď skvěle vyřešil ostrý úhel na pravém křídle! (8:10)

22

Kastner sedmičku proměnil, hostující házenkář volil technické zakončení do středu branky! (7:10)

22

Dnes už čtvrtý sedmimetrový hod pro Duklu, balón si bere i podruhé v řadě Kastner! (7:9)

21

Žlutá karta pro realizační tým HBC Ronal Jičín. (7:9)

21

Z pravého křídla zakončoval Krahulec. Jeho střela mířila na bližší tyčku, domácí celek snižuje! (7:9)

20

Na středu si naskočil úplně volný Klíma, jehož pokus se zastavil až v síti! (6:9)

20

Volejbalový blok Hlavy, domácí příznivci teď celou situaci ocenili potleskem. (6:8)

19

Rychlý pohyb míče, následně zakončení Groha o palubovku z pravé spojky, rozdíl ve skóre je dvoubrankový! (6:8)

19

Z následného sedmimetrového hodu domácí snižují po přesné střele kanonýra Šulce! (5:8)

18

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček). (4:8)

18

Oddechový čas pro domácí. (4:8)

17

Třetí sedmičku už Pražané využívají. Kastner zakončoval přesně k tyči! (4:8)

17

Kubík se diví. Podle rozhodčích bránil v brankovišti, následovat bude dnes už třetí sedmička pro Duklu! (4:7)

16

Hosté naopak zahrozili z další rychlé akce. Sviták dnes snad už potřetí postupoval úplně sám na branku! (4:7)

15

Technicky to zkoušel Kostelecký. Míč po střele domácího hráče nakonec doskákal vedle branky! (4:6)

15

Jičín hrál bez brankáře, čehož po zisku míče využil Cigáň, který trefil odkrytou branku! (4:6)

14

V početní nevýhodě se proti početné zdi trefil Kovařík. Druhá trefa domácího házenkářek, Jičín snižuje! (4:5)

13

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Libor Horut). (3:5)

13

Brankář Veverka vychytal i druhou sedmičku, ovšem pro hosty to poté dopadlo nejhůře jak mohlo. Střelec Patzel byl faulován ze dvě minuty a rozhodčí nechával akci dohrát. Blecha přidal pátou trefu Dukly! (3:5)

12

Sviták hledal Režnického na pivotu. Ten byl při zakončení bráněn v brankovišti, sedmička pro Duklu! (3:4)

12

Rychlý návrat na obrannou polovinu, Hlava si poté pomohl taktickým faulem. (3:4)

11

Z těžkého úhlu na pravém křídle skóroval Jeníček, který zakončoval na vzdálenější tyčku! (3:4)

10

Jičín šel do rychlého kontru, Krahulec posunul na střed. Kovařík pak udělal rychlou změnu pohybu a srovnal! (3:3)

10

Se skrytou ranou Šulce si skvělým zákrokem poradil brankář Petržala! (2:3)

9

Pískán byl faul na Groha, domácí celek zůstane u balónu, devátá minuta spěje ke svému konci. (2:3)

9

Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Groh). (2:3)

8

Teď už to vyšlo! Horut se proháčkoval mezi dvěma obránci, poté zakončoval na bližší tyčku! (2:3)

7

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý). (1:3)

7

Samostatný únik Svitáka po levé straně palubovky. Hosté už vedou o dvě branky! (1:3)

6

Blesková rozehrávka Dukly, hosté už zase vedou! Se štěstím se trefil Cigáň! (1:2)

6

Z pravé spojky srovnává Šulc, který našel skulinku mezi Petržalou a bližší tyčí! (1:1)

5

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha). (0:1)

5

Neskutečný Veverka! Domácí gólman vytáhl tři úspěšné zákroky během krátké chvíle, před pár vteřinami vychytal samostatný únik soupeře! (0:1)

4

Pražané šli do rychlého kontru, ovšem domácí obrana se stihla vrátit včas. (0:1)

4

Se střeleckým pokusem Šulce si poradil brankář Petržala, který byl včas na zemi! (0:1)

3

Domácí gólman vytáhl úspěšný zákrok pravou rukou proti střele Svitáka, skóre se nemění! (0:1)

3

Režnického vychytal Veverka, přesto to bylo s faulem. Sedmička pro Duklu! (0:1)

2

Signalizovaná pasivita i na druhé straně. Petržalovi pomohla branková konstrukce! (0:1)

1

V závěru útočné akce pálil z delší vzdálenosti Sviták. Střela hostujícího hráče z nějakých osmi metrů skončila až za zády Veverky! (0:1)

1

Rozhodčí napomínají hráče na brankovišti, první minuta už spěje ke svému konci. (0:0)

1

Úvodní útočná akce bude patřit hostujícím házenkářům. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Utkání bude řídit dvojice Jiří Králíček, Milan Letev. Dojde ke srovnání série nebo si Pražané vypracují dva mečboly? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Oba týmy na sebe narazily dvakrát v základní části domácí soutěže. Jejich vyrovnanost prokázal fakt, že v obou případech zvítězil hostující mančaft tím nejtěsnějším rozdílem.
V prvním zápase zvítězili jednoznačně Pražané, kteří svého protivníka přehráli o deset branek a připsali i úvodní bod této série. Utkání mělo dva sedmibrankové střelce, za pražský celek to byl Daniel Křístek, za Jičín pak David Krahulec.
Zdravím všechny příznivce házené. O víkendu mám začala nejen finálová série, ale také boj o konečnou třetí příčku. Jičín ve druhém zápase přivítá Duklu Praha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

22:29

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Kubík, Kostelecký.

HC Dukla Praha: Zavázal, Petržala – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Sviták, Klíma, Patzel, Křístek, Jeníček, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Blecha, Cigáň, Harabiš, Syřínek.

Rozhodčí: Králíček, Letev