2:0

konec (1:0)

24.04.2019, 18:30 • VEB Arena, Moskva • 25. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.06 16.7 27.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:08:36)
Utkání sledovalo 12 712 diváků.
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:5.
Utkání je u konce a CSKA potvrdilo svou roli favorita. I po pauze byli domácí tím lepším celkem a po zásluze si dokráčeli ke třem bodům. Náskok z první půle navíc potvrdili v 55. minutě, kdy se trefil Arnón Sigurdsson a upravil na konečných 2:0. CSKA je po této výhře na třetím místě se ziskem 44 bodů, Machačkala je patnáctá s 19 body.

90+4

90+3

Akinfejev si pomaličku chystá míč na odkop, rozhodčí už má zároveň píšťalku v ústech a za chvíli ukončí duel.

90+2

Faul na Kulika, hosté ještě jednou rozehrají.

90+1

Malá domů na Akinfejeva, ten si tak po delší době mohl zahrát s míčem a rázně odkopnout.

90

Rozhodčí přidá tři minuty.

89

Nepřesná střela v podání Zakirova, ten poslal střelu mezi diváky za brankou.

88

Machačkala jde kupředu pravou stranou, je tam ale přehuštěno. Takže to bude s fází směrem dozadu.

87

Domácí nepůjčují soupeři míč, CSKA se fotbalem baví.

86

Střela byla u zdi tečována, Djupin však na nenadálou změnu zvládl zareagovat. A zasáhnout.

85

Hostující Igor Udalyj fauloval poblíž pokutového území, rázem tu je hodně zajímavý přímý kop. Viník navíc dostal žlutou kartu.

84

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Čalov, přichází Kristijan Bistrović.

83

Pak se ale moskevský klub vydal na útok levou stranou a po centru se do voleje opřel Hernández. Jeho rána prolétla kousek vedle Djupinovy branky.