Play-off NHL

Nashville Predators – Dallas Stars

3:5

konec (1:1, 1:3, 1:1) Stav série: 2:3

20.04.2019, 21:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Čtvrtfinále Z. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.05 3.76 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:58
Roman Polák (DAL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 21:03 (00:03:54)

1. Alexandr Radulov (DAL) 2+0
2. Jason Dickinson (DAL) 2+0
3. Jamie Benn (DAL) 0+3
Statistiky: Střely na bránu: 33-26; Zablokované střely: 9-15; Vhazování: 53%-47%; Hity: 23-24; Přesilové hry: 0/1-0/2; Trestné minuty: 6-4.
Dallas dokázal navázat na vysoké domácí vítězství, a pokud zvládne i nadcházející zápas, na svém ledě může slavit postup. Stars vedou v sérii 3:2 a velkou zásluhu na tom má Alexandr Radulov, který vstřelil dva góly, zatímco kapitán Jamie Benn zaznamenal tři asistence. Konečný výsledek. Nashville Predators 3 Dallas Stars 5.

59:17

Rocco Grimaldi nedokázal na levém křídle udržet útočné pásmo a vracel se pro puk do obranné zóny.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:40

Pekka Rinne už je na střídačce a Preds se snaží snížit na rozdíl branky při hře bez brankáře.

57:21

Dallas vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se přesunula zpět před brankáře Bena Bishopa.

56:34

Predators se v rychlém sledu dostali snad k šesti střelám, drtivá většina z nich ale byla zablokována.

55:36

Jason Dickinson si vyšlápl v rohu obranného pásma na Filipa Fersberg, který se těžko sbíral z ledu.

54:55

Roman Josi vystřelil na levém křídle z ostrého úhlu a Pekka Rinne kotouč zmrazil pod lapačkou. Přestávka.

53:40

Další zakázané uvolnění, které se tentokrát pískalo proti domácím hokejistům Nashvillu Predators.

52:52

Brian Boyle vystřelil po přihrávce zpoza brány z bodu pravého kruhu a připravený Ben Bishop puk zachytil.

51:56

Roman Josi v levém kruhu vystřelil zápěstím a připravený Ben Bishop dokázal puk přikrýt lapačkou.

50:45

Oba týmy vyvolaly před bránou soupeře v rychlém sledu obrovský závar, Pekka Rinne a vzápětí na opačné straně Ben Bishop ho ale dokázali přečkat. Stále 3:5.

50:20

Predators se na levém křídle ocitli v postavení mimo hru a hra byla vykázána do středního pásma hřiště.

50:04

Hra byla přerušena a za dvoubrankového vedení Dallasu dostává prostor krátká reklamní přestávka.

3:5

Branky a nahrávky: 7. Grimaldi (Josi, Ellis), 30. Johansen (F. Forsberg, Josi), 43. Turris (Mikael Granlund) – 14. Dickinson (Hintz, R. Polák), 21. Radulov (Seguin, Ja. Benn), 28. Radulov (Ja. Benn), 36. Seguin (Ja. Benn), 42. Dickinson

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Fabbro – F. Forsberg (A), Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Sissons, Järnkrok – Watson, Bonino, C. Smith – B. Boyle, Turris, Grimaldi. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Lovejoy – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Dickinson, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Dowling, Spezza, Pitlick. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Rozhodčí: Brian Pochmara, Wes McCauley. Čároví: Brad Kovachik, Ryan Daisy

Diváci: 17633

03:15 NSH 2 F. Forsberg, sekání
06:25 NSH 1:0 Grimaldi (Josi, Ellis)
13:08 DAL 1:1 Dickinson (Hintz, R. Polák)
20:40 DAL 1:2 Radulov (Seguin, Ja. Benn)