Play-off NHL

Dallas Stars – Nashville Predators

5:1

konec (4:0, 1:0, 0:1) Stav série: 2:2

18.04.2019, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Čtvrtfinále Z. konference • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.36 3.66 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:

Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:16
Roman Polák (DAL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 19:47 (04:57:43)

1. Roope Hintz (DAL) 2+0
2. John Klingberg (DAL) 0+3
3. Ben Bishop (DAL) 34 zák., 1 gól, 97,1%
Statistiky: Střely na bránu: 29-35; Zablokované střely: 31-15; Vhazování: 53%-47%; Hity: 31-25; Přesilové hry: 3/6-0/2; Trestné minuty: 6-14.
Dallas nasypal do sítě Nashvillu v první třetině čtyři góly a vyhnal z brány Pekku Rinneho, který inkasoval tři ze čtyř gólů nad lapačkou a zároveň během přesilové hry Stars. Výhru domácího týmu režíroval Roope Hintz, který vstřelil dva góly. Roman Josi sice připravil v závěrečné části Bena Bishopa o čisté konto, stav série je ale vyrovnán 2:2. Konečný výsledek jednoznačného zápasu v Dallasu. Dallas Stars 5 Nashville Predators 1.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:31

P. K. Subban se za bránou Dallasu střetl s Roopem Hintzem, který ho poslal ramenem k ledu. Hra byla krátce na to přerušena a následuje komerční blok.

57:01

Zachmuřený Pekka Rinne sleduje zbytek utkání ze střídačky poté, co v první části inkasoval čtyři góly.

56:02

Dallas má utkání pevně pod kontrolou a nic na tom nezměnil ani fakt, že Ben Bishop přišel o čisté konto.

55:25

Vyloučený Roman Josi je zpět na ledě a Predators po návratu svého kapitána opět hrají v plném počtu.

54:22

Alexandr Radulov vystřelil na bodu pravého kruhu a puk se od masky Juuseho Sarose odrazil do ochranné sítě! Slibná příležitost a střela.

53:39

Stars se dostali na bodu levého kruhu ke střele, kterou na přední tyči Juuse Saros vyrazil vyrážečkou mimo.

53:25

Roman Josi byl vyloučen na dvě minuty za podražení poté, co fauloval v levém rohu obranného pásma.

53:16

Ryan Ellis na pravém křídle vypálil bez přípravy a jeho rána od modré čáry byla hráči Dallasu zablokována.

52:50

Craig Smith se na levém křídle dostal k nahození, které skončilo v lapačce Bena Bishopa. Komerční přestávka.

52:27

Teď už hokej tak plynulý není. Oba týmy vyhodily puk na zakázané uvolnění. Naposledy domácí hráči Dallasu.

51:57

Hra je z obou stran hodně plynulá a přelévá se z jedné strany na druhou, ovšem bez nějaké brankové šance.

5:1

Branky a nahrávky: 4. Hintz (J. Klingberg, Seguin), 5. Radulov (Lindell, Dowling), 9. Cogliano (Comeau, Lindell), 14. Zuccarello (J. Klingberg, Spezza), 31. Hintz (J. Klingberg) – 49. Josi (Johansen, Ellis)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Lovejoy – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Dickinson, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Dowling, Spezza, Pitlick. Hlavní trenér: Jim Montgomery.

Nashville Predators: Rinne (14. Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Fabbro – F. Forsberg, Johansen (A), Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Salomäki, Järnkrok, Grimaldi. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Kevin Pollock. Čároví: Devin Berg, Scott Cherrey

Diváci: 18532

03:01 NSH 2 Ekholm, vysoká hůl
03:42 DAL 1:0 Hintz (J. Klingberg, Seguin)
04:31 NSH 2 F. Forsberg, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
04:58 DAL 2:0 Radulov (Lindell, Dowling)
05:30 DAL 2 Radulov, hrubost
08:24 DAL 3:0 Cogliano (Comeau, Lindell)
08:50 NSH 2 Järnkrok, držení
12:03 NSH 2 Ekholm, vysoká hůl
13:45 DAL 4:0 Zuccarello (J. Klingberg, Spezza)
13:45 NSH -Saros +Rinne (Střídání)
15:46 DAL 2 Cogliano, hákování
30:09 DAL 5:0 Hintz (J. Klingberg)
45:48 NSH 2 Saros, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Mikael Granlund
46:46 NSH 2 Sissons, sekání