Uniqa extraliga žen

VK Dukla Liberec – VK Prostějov

1:3

konec (25:19, 17:25, 26:28, 17:25)

15.04.2019, 18:10 • Sportovní hala Dukla Liberec • Semifinále • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.68 2.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Prostějov tak nadále drží naději na prodloužení úctyhodné série deseti mistrovských titulů, ve finále ale bude výrazným outsiderem proti nejlepšímu současnému týmu extraligy Olomouci. (20:22:15)
Volejbalistky Liberce vstoupily do zápasu skvěle, když vedly 8:1 a i přes drobné komplikace dotáhly první set k vítězství 25:19.

Druhou sadu měl od úvodu pod kontrolou Prostějov a snadno vyhrál 25:17.

Třetí set nabídl nesmírně dramatickou podívanou. Liberec vedl 12:9, Prostějov to pak šestibodovou sérií otočil a vedl 18:14, Liberec ale brzy zase otočil na 20:19 ve svůj prospěch a v těsné koncovce vyhrál Prostějov 28:26.

Ve čtvrtém setu Prostějov rychle vybojoval čtyřbodový náskok, který Liberec sice dotáhl na 7:7, pak ale hosté převzali jasnou převahou nad průběhem setu a dovedli jej k přesvědčivému vítězství 25:17.
Volejbalistky Prostějova postupují do finále extraligy po výhře 3:1 v rozhodujícím pátém zápase semifinálové série proti Dukle Liberec.

Konec zápasu

17:25

Eva Rutarová na závěr zápasu vytloukla Annu Šotkovskou!

17:24

Helena Horká vytloukla liberecký dvojblok.

17:23

Nikola Pištěláková se prosazuje svým 29. bodem v zápasu.

16:23

Helena Horká se štěstím vytlouká liberecký blok, míč o centimetry zamířil do zámezí.

16:22

Nikola Pištěláková úspěšně zaútočila z pipu.

15:22

Prostějov se vrací do sedmibodového vedení.

15:21

Veronika Bežandolská byla zablokována, rozhodčí ale neviděli dotyk bloku, odpískali Prostějovu čtyři dotyky a video tento verdikt otáčí, rozehra se bude opakovat.