Generali play off Tipsport extraligy

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

2:3

konec (0:2, 1:0, 1:1) Stav série: 0:2

04.04.2019, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • Semifinále • Daniel Ježek

Tipsport: 2.05 4.3 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na shledanou! (19:25:25)
Série se tedy přesouvá do Plzně, zápasy číslo tři a čtyři jsou na programu v neděli, resp. v pondělí.
Nejlepší hráči zápasu

Michal Kovařčík (1+0) – Milan Gulaš (1+0).
Druhé semifinálové utkání končí, také podruhé se v Třinci radují hráči Plzně! Škodovka ovládla i druhé měření sil a na západ Čech si odváží pohodlný dvouzápasový náskok.

Indiáni nejprve ve třetí třetině přidali Denisem Kindlem třetí branku, snížení Martina Růžičky z jednapadesáté minuty ještě dalo Ocelářům naději. Slezané ale nakonec krok nesrovnali a budou muset otáčet nepříznivě se vyvíjející sérii.

59:40

Oceláři jsou stále ve vlastním pásmu.

59:15

Vráblík ze středního pásma napálil kotouč těsně nad prázdnou třineckou branku, Oceláři se nemohou dostat do útočného pásma.

58:45

Gulašovi se nejprve nepovedlo vyhodit kotouč do středního pásma, Rothovi a Růžičkovi následně nesedly střely. Kovář posílá hru do neutrální zóny.

58:18

Hrubec je na střídačce, Oceláři to zkoušejí v šesti!

58:17

Oddechový čas pro domácí.

58:17

Musil nahodil puk za hostující branku, Adamský ani Hrňa se ale k puku nedostali. Hosté následně ze svého pásma poslali kotouč na třineckou střídačku, buly před Frodlem.

57:47

Adamského vyhození z vlastního pásma končí na zakázaném uvolnění, buly po levé ruce brankáře Hrubce.

57:21

Roth nezpracoval těžký Vránův pas, hosté se pak v útočném pásmu ke střele nedostali.

56:50

Formace bratří Kovařčíků se natlačila do útočné třetiny, Michal ani Ondřej ale v předbrankovém prostoru nedokázali dorazit přihrávku Ciencialy.

56:18

Oceláři se nemohou usadit v útočném pásmu a případně odvolat brankáře. Plzeň dobře brání své území, Frodl mnoho práce nemá.

55:40

Polanský s Hrňou nedokázali udržet puk v útočném pásmu, na druhé straně si pak Hrubec musel dávat bacha před pokus Straky a Poura.

54:44

Růžičkova střela byla hosty sražena do středního pásma, unikajícího Indráka ale dobře křižoval Roth, který nakonec hostujícího útočníka od kotouče odstavil.

54:26

Adamský zkusil Frodla překvapit střelou z velmi ostrého úhlu, puk ale minul branku. Hosté následně odehráli kotouč na icing.

53:57

Na jedné straně se přes soupeřovy beky neprosadil Straka, na druhé pak Cienciala. Kotouč drží Oceláři.

2:3

Branky a nahrávky: 32. M. Kovařčík (Svačina, Dravecký), 51. Martin Růžička (P. Vrána, Chmielewski) – 9. Gulaš (Jan Kovář, Nedorost), 19. D. Kindl (V. Němec, Jones), 47. Indrák (Jan Kovář, Kracík)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kantor) – M. Doudera, Roth, Galvinš, D. Musil, Dravecký (A), Matyáš, M. Adámek – Svačina, P. Vrána, Martin Růžička (A) – Chmielewski, Werek, Hrňa – Adamský (C), Polanský, Novotný – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Moravčík, Jones, Pulpán, Čerešňák, Allen, Vráblík, L. Kaňák – Pour, Jan Kovář (A), Gulaš (C) – V. Němec, Kracík, Indrák (A) – Kantner, Nedorost, D. Kindl – Straka, Kodýtek, Eberle.

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Hynek, Zíka

Diváci: 5 091

01:50 PLZ 2 Nedorost, podrážení
06:36 PLZ 2 Pulpán, držení
08:11 TRI 2 Werek, hákování
08:49 PLZ 0:1 Gulaš (Jan Kovář, Nedorost)