Utkání v American Airlines Center v Dallasu sledovalo 17 543 diváků.

Radek Faksa (Dallas) – 0+0

1. Philipp Grubauer – 44 zákroků (97,78%)
2. Nathan MacKinnon – 0+0
3. Tyler Seguin – 1+0
Dnešní utkání bylo dlouho vyrovnané, ve druhé třetině si však hosté z Colorada vytvořili tlak a otevřeli skóre. Na to navázal ve 46. minutě Tyson Barrie, který skvělou střelou zvýšil vedení svého týmu. Dallas potom tlačil hosty a snažil se ještě zápas zvrátit, byl z toho ovšem pouze jeden gól. V poslední minutě tedy Söderberg přidal ještě trefu do prázdné a Colorado Avalanche vítězí 1:3. Největší zásluhu na tom má bezpochyby gólman Philipp Grubauer.

59:50

Dallas to ještě jednou zkouší v šesti a Colorado vyhazuje těsně vedle odkryté klece.

59:11

59:11 Carl SÖDERBERG - 1:3

59:11

Colorado právě vstřelilo branku!
CARL SÖDERBERG převzal puk ve vlastním pásmu a z velké dálky trefuje prázdnou bránu, čímž rozhoduje dnešní utkání! Bez asistence.

58:42

Heiskanenovi u modré puk přeskočil hokejku a domácí tak přichází o pásmo.

58:32

Colorado vyhazuje jen na další zakázané uvolnění a Dallas si bere oddechový čas. Ben Bishop zůstává na střídačce, Stars to zkusí se šesti hráči v poli.

57:41

Domácí obléhají Grubauerovu svatyni a nahazují puk za pukem, málo z těchto pokusů však dojde až na bránu.

56:45

Jost se nečekaně dostal v útočném pásmu až ke střele z levé strany a Bishop si vůbec nebyl jistý svým zákrokem.

56:12

Zakázané uvolnění Colorada.

55:38

Radulov obkroužil branku a jednou rukou předal puk Bennovi, ten však v těžké pozici nemohl plnohodnotně zakončit.

54:59

54:59 Tyler SEGUIN - 1:2

54:59

Dallas právě vstřelil branku!
Pět minut před koncem domácí konečně snižují! Klingbergovu nenápadnou střelu od pravého mantinelu tečoval TYLER SEGUIN přesně do protějšího horního růžku! Asistence: John Klingberg, Miro Heiskanen.

54:32

Po dlouhé době se do útočného pásma dostali i Avalanche, jejich úkol spočíval jen v udržení puku co nejdéle v těchto částech kluziště. K výraznému ohrožení Bena Bishopa proto nedošlo.

1:3

Branky a nahrávky: 55. Seguin (J. Klingberg, Heiskanen) – 38. E. Johnson (Girard, C. Wilson), 46. Barrie (Girard), 60. Söderberg

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Lovejoy, Fedun – Radulov, Seguin (A), Hintz – L'Esperance, Dickinson, Ja. Benn (C) – Comeau, Faksa, Janmark – B. Ritchie, Spezza, Cogliano.

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – E. Johnson (A), Girard, Barrie (A), Cole, Nemeth, Zadorov, Graves – Compher, MacKinnon (A), Brassard – Rantanen, Söderberg, C. Wilson – Calvert, Jost, Kerfoot – G. Bourque, Andrighetto.

Rozhodčí: Luxmore, Pochmara – Suchánek, Knorr.

Diváci: 17 543

05:07 DAL 2 Faksa, podrážení
10:31 DAL 2 L'Esperance, vysoká hůl
22:44 COL 2 Calvert, nedovolené bránění
33:29 DAL 2 Lovejoy, hákování
37:20 COL 0:1 E. Johnson (Girard, C. Wilson)