20.03.2019, 17:30 • Balašicha Arena • Čtvrtfinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 1.5 4.9 5.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný večer. (20:16:15)
Československá stopa v utkání
Dominik Hrachovina (AST) Do utkání nezasáhl.
Utkání nakonec končí vítězstvím Omsku, který třetí třetiny suverénně ovládl a raduje se tak ze třetí výhru. Astana sice dnes nehrála vůbec špatně, ale nakonec prohrála kvůli chybě Karlssona a následně i zbytečnému faulu Dietze. Série se tak přesune na kazašský led za stavu 3:1 na zápasy pro Omsk.

59:28

Astana se dobře ubránilo a taky šla ještě dopředu. Bobkova však opět vůbec neohrozila.

59:00

Kotouč je opět za domácí brankou. Hráč Omsku počkal na střídání a poté zahájil ještě jednu ofenzivu.

58:16

Omsk už nemá kam spěchat a proto si ve svém pásmu klidě přihraje vícekrát.

57:58

Hosté se nyní úspěšně brání a posílají kotouč až za Bobkova.

57:02

Barys už se moc nesnačí a domácí si vlastně mohou dělat co chtějí.

56:33

Avangard už hraje naprosto v klidu a závěr utkání si před vlastním publikem spíše užívá.

55:09

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Barys Astana (Jegor Petuchov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., hákování).

54:25

54:25 Maxim ČUDINOV - 3:1

54:25

Avangard právě vstřelil branku!
Omsk asi definitvně potvrzuje dnešní výhru! Fransom nabil MAXIMOVI ČUDINOVI, který se prosadil díky přesné střele pod horní tyčku. Asistence: Cody Franson a Taylor Beck.

53:41

Vyloučení v týmu Barys Astana (Darren Dietz – 5 min. + osobní trest do konce utkání, naražení zezadu).

53:05

Avangard nic nedovolil a ihned po vhazování dostal puk do středního pásma.

52:23

Hosté se po dlouhé době dostanou do útočného pásma, domácí totiž nepřesně rozehrávají a kotouč končí až na zakázaném uvolnění.

51:36

Barys se sice ubránil, ale stále puk nezískal a ztrácí tak drahocenné sekundy.

50:38

Avangard uklidňuje hru a po krátké kombinaci ve vlastní třetině se do útočného pásma vydává přes levou stranu ledové plochy.

3:1

Branky a nahrávky: 28. Jaremčuk (Bondarev, Fisenko), 48. Čudinov (Pivcakin), 55. Čudinov (Franson, Beck) – 29. Frattin (Bochenski, Dietz)

Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – Pokka, Jemelin (C), Franson, Pivcakin (A), Bondarev, Čudinov, Martynov – Desharnais, Stålberg, Beck – Širokov (A), Šumakov, K. Semjonov – Manukjan, Stas, K. Petrov – Fisenko, Košelev, A. Galimov – Jaremčuk.

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dietz (A), Orechov, M. Semjonov, Makljukov, Šalapov, Svedberg, Lipin – Valk, Bochenski (C), Frattin – Akolzin, Boyd (A), Ševčenko – Michajlis, Sagadejev, Asetov – Petuchov, Panjukov, Gurkov.

Rozhodčí: Belov, Kolakov – Šišlo, Šalagin

16:29 OMS 2 Jemelin, krosček
27:36 OMS 1:0 Jaremčuk (Bondarev, Fisenko)
28:04 OMS 5+OK Stålberg, vražení na hrazení
28:40 AST 1:1 Frattin (Bochenski, Dietz)
38:24 AST 2 M. Semjonov, podrážení