0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:1

15.03.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • Čtvrtfinále • Jan Prošek

Tipsport: 1.4 4.75 7.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Vladimir Brjukvin byl jediným hráčem, který se v tomto zápase dokázal prosadit. Dlouhou dobu diváci čekali na gól. Většina z 10 820 fanoušků odcházela smutný, výhru berou hosté, kteří dokázali stav série vyrovnat. (20:09:30)
Československá stopa v zápase
Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 1 střela, 12:19
Střelecky byl sice aktivnější domácí celek 22:21, nicméně prohrál 0:1. Stav série je tak vyrovnaný, za stavu 1:1 se tedy série stěhuje na led Dynama Moskva.

60:35

60:35 Vladimir BRJUKVIN - 0:1

60:35

Dynamo právě vstřelilo branku!
Gól! Je konec, je hotovo. Gól dává VLADIMIR BRJUKVIN, který poslal kotouč pod horní tyčku a rozhoduje tento zápas.

60:01

Zápas pokračuje prodloužením.

60:01

Šedesát minut hry branku nepřineslo, a tak uvidíme následně prodloužení. 22:20, tak vypadá statistika střel na branku.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Mnoho šancí k vidění už není, sledujeme poklidný závěr třetiny, Michail Grigorenko pálil nepřesně.

58:15

Kirill Kaprizov rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočné třetiny.

57:43

Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu se dohrává třetina.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

55:53

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stále platí bezbrankový stav.

53:25

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

52:35

Hostující brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

51:43

Sledujeme hru pět na pět, ani jeden celek se momentálně nikam nežene. Optickou převahu mají hosté.