0:1
konec (0:0, 0:1, 0:0) Stav série: 0:1
14.03.2019, 15:00 • Uralec Arena • Čtvrtfinále • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 1.9 4.2 3.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.2 - 3.34
Avtomobilist Jekatěrinburg – Salavat Julajev Ufa
0:1
konec (0:0, 0:1, 0:0) Stav série: 0:1
Branky a nahrávky: 23. Kemppainen (Omark, Larsen)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Jakub Kovář (Fomin) – I. Višněvskij, Alexej Vasilevskij (A), Trjamkin (A), Gurkin, D. Bodrov, Mamkin, Valitov – Sexton, Litovčenko, Dawes (C) – Golyšev, Paré, A. Garejev – Denis Kazionov, Kučerjavenko, Krikunov – Obidin, Torčeňuk, Česalin – Rassejkin.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Ar. Sergejev, Arzamascev, S. Garejev, A. Semjonov, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Rybin, Burmistrov, Tkačov – Kugryšev, Kadějkin, V. Žarkov (A) – M. Majorov, Chochrjakov, Soloduchin – Skorikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Bersenjov, Judin
Diváci: 5 545 (vyprodáno)
1. třetina | ||||
18:04 | UFA | 2 | Ar. Sergejev, držení | |
19:35 | JEK | 2 | Denis Kazionov, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:55 | JEK | 2 | Kučerjavenko, podrážení | |
22:36 | JEK | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká A. Garejev | |
22:56 | UFA | 0:1 | Kemppainen (Omark, Larsen) | |
23:17 | UFA | 2 | Omark, podrážení | |
26:54 | UFA | 2 | Panin, hákování | |
27:32 | UFA | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Ar. Sergejev | |
35:57 | JEK | 2 | Mamkin, hrubost | |
UFA | 2 | Kugryšev, hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
56:06 | JEK | 2+10 | D. Bodrov, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
Konec |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
59:40
59:19
58:30
58:16
56:06
53:34
48:07
47:40
43:38
40:17
39:08
35:57
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Dmitrij Kugryšev – 2 min., hrubost).
29:54
27:32
26:54
24:09
23:17
22:56
22:56 Joonas KEMPPAINEN - 0:1
22:56
Dvojnásobnou početní výhodu Ufa využila a její klasická přesilovka dál trvá! Z vrcholu pravého kruhu poslal střílenou přihrávku mezi kruhy Linus Omark a JOONASU KEMPPAINENOVI už stačilo nastavit hůl. Finský sniper je tak prvním střelcem zápasu, když poslal puk pod Kovářovým betonem za brankovou čáru. Asistence: Linus Omark a Philip Larsen.
22:36
21:55
21:00
19:54
19:35
19:17
18:49
18:04
18:04
03:43