DHL Extraliga juniorů

HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň

2:5

konec (2:3, 0:1, 0:1)

14.03.2019, 18:00 • DRFG arena • O účast v play-off, skupina H • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

51:53

Ovšem tento stav nevydržel dlouho, na dvě minuty si půjde na trestnou lavici odpočinout plzeňský Václav Adamec za faul kolenem.

49:31

Rozhodčí potrestal plzeňského Josefa Hasmana trestem 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Menší trest však fasuje i domácí obránce Radek Kučeřík. Oba celky tak budou hrát ve čtyrech.

43:29

Komplikace pro domácí – dvě minuty za podrážení fasuje Jan Sedláček.

37:14

Kometa se bude nyní bránit, dvě minuty za hákování dostává Jan Sedláček.

29:56

Tentokrát se bude bránit Brno, dvouminutový trest za podrážení fasuje Marek Minárik.

26:38

Kometa si zahraje v dnešním utkání již třetí přesilovou hru, jejím strůjcem je Marek Princl, jenž fasuje dvě minuty za vysokou hůl.

18:16

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kolář – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

14:43

Nyní si přesilovou hru zahraje Brno, na dvě minuty je vyloučen Jakub Procházka za sekání.

13:33

Přesilová hra pro Plzeň, dvě minuty za podrážení fasuje Marek Škvrně.

2:5

Branky a nahrávky: 10. Střondala (Studený, Mlčák), 13. Střondala (Malý) – 3. Procházka (Balín, Princl), 11. Matiášek (Roubal, Eret), 14. Kremláček (Roubal, Eret), 23. Slanina (Malát, Procházka), 60. Roubal (Matiášek, Eret)

HC Kometa Brno: Rachůnek (7. Micka) – Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Novák, Střondala, Snášel, Minárik, Meluzín, Škvrně, Plášek, Malý, Kadlic, Kunc, Bartes.

HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček, Kremláček, Šiller, Malák, Roubal – Kolář, Balín, Kolda, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl.

Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Urubčík

02:52 PLZ 0:1 Procházka (Balín, Princl)
09:26 KOM 1:1 Střondala (Studený, Mlčák)
10:11 PLZ 1:2 Matiášek (Roubal, Eret)
12:08 KOM 2:2 Střondala (Malý)
13:33 KOM 2 Škvrně, podrážení