2:5
konec (2:3, 0:1, 0:1)
14.03.2019, 18:00 • DRFG arena • O účast v play-off, skupina H • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
2:5
konec (2:3, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Střondala (Studený, Mlčák), 13. Střondala (Malý) – 3. Procházka (Balín, Princl), 11. Matiášek (Roubal, Eret), 14. Kremláček (Roubal, Eret), 23. Slanina (Malát, Procházka), 60. Roubal (Matiášek, Eret)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Rachůnek (7. Micka) – Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Novák, Střondala, Snášel, Minárik, Meluzín, Škvrně, Plášek, Malý, Kadlic, Kunc, Bartes.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň:
Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček, Kremláček, Šiller, Malák, Roubal – Kolář, Balín, Kolda, Slanina, Matiášek, Adamec, Malát, Procházka, Eret, Hasman, Princl.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Urubčík
Diváci:
1. třetina | ||||
02:52 | PLZ | 0:1 | Procházka (Balín, Princl) | |
09:26 | KOM | 1:1 | Střondala (Studený, Mlčák) | |
10:11 | PLZ | 1:2 | Matiášek (Roubal, Eret) | |
12:08 | KOM | 2:2 | Střondala (Malý) | |
13:33 | KOM | 2 | Škvrně, podrážení | |
13:40 | PLZ | 2:3 | Kremláček (Roubal, Eret) | |
13:40 | KOM | -Micka +Rachůnek (Střídání) | ||
14:43 | PLZ | 2 | Procházka, sekání | |
18:16 | PLZ | 2 | Kolda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:09 | PLZ | 2:4 | Slanina (Malát, Procházka) | |
26:38 | PLZ | 2 | Princl, vysoká hůl | |
29:56 | KOM | 2 | Minárik, podrážení | |
37:14 | KOM | 2 | Sedláček, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:29 | KOM | 2 | Sedláček, podrážení | |
49:31 | PLZ | 2+10 | Hasman, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
KOM | 2 | Kučeřík, krosček | ||
51:53 | PLZ | 2 | Adamec, faul kolenem | |
59:24 | PLZ | 2:5 | Roubal (Matiášek, Eret) | |
Konec |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
59:42
59:24
Nyní už je rozhodnuto! Plzeň míří do play-off díky přesné trefě v podání JOSEFA ROUBALA. Asistence: Jan Matiášek, Petr Eret.
59:16
58:35
58:00
57:56
57:45
56:48
56:23
55:49
55:25
55:13
55:06
54:59
54:18
53:53
53:17