7:2
konec (3:0, 1:0, 3:2)
14.03.2019, 17:00 • O účast v play-off, skupina F • Info o změnách stavu (Adam Pavlíček)
HC Litvínov – HC Vítkovice Ridera
7:2
konec (3:0, 1:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 1. Berka, 6. Myšák (Svoboda, Baláž), 18. Myšák (Svoboda, Viedemann), 25. Berka, 44. Jindra, 51. Myšák (Svoboda, JIndra), 57. Baláž (Svoboda, Myšák) – 41. Věntus (Baláž), 47. Vojtovič (Mrva)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Zajíček (Pejsar) – Bártek, Viedemann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Stehlík, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Myšák, Fišer, Kovačič, Dufek, Svoboda
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Piták (Dolíška) – Kunc, Bílý, Smička, Zapletal, Věntus – Konečný, Fridrich, Tvrdý, Lednický, Baláž, Lewandowski, Vojtovič, Beránek, Mrva, Potočný, Toman, Gebauer, Ivan
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Kokrment
Diváci:
1. třetina | ||||
00:40 | LIM | 1:0 | Berka | |
01:39 | VIT | 2 | Zapletal, držení | |
05:38 | LIM | 2:0 | Myšák (Svoboda, Baláž) | |
11:48 | LIM | 2 | Kitzberger, nedovolené bránění | |
13:45 | VIT | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Vojtovič | |
15:51 | VIT | 2 | Vojtovič, podrážení | |
17:30 | LIM | 3:0 | Myšák (Svoboda, Viedemann) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:19 | LIM | 2 | Bartoš, vysoká hůl | |
24:06 | LIM | 4:0 | Berka | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:54 | VIT | 4:1 | Věntus (Baláž) | |
43:50 | LIM | 5:1 | Jindra | |
46:39 | VIT | 5:2 | Vojtovič (Mrva) | |
50:48 | LIM | 6:2 | Myšák (Svoboda, JIndra) | |
56:50 | LIM | 7:2 | Baláž (Svoboda, Myšák) | |
Konec |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
56:50
Autorem branky je ONDŘEJ BALÁŽ. Asistence: Přemysl Svoboda a Jan Myšák.
50:48
Autorem branky je JAN MYŠÁK. Asistence: Přemysl Svoboda a David JIndra.
46:39
Autorem branky je JAN VOJTOVIČ. Asistence: Jakub Mrva.
43:50
Autorem branky je DAVID JINDRA.
40:54
Autorem branky je DOMINIK VĚNTUS. Asistence: Josef Baláž.
40:01
40:00
24:06
Autorem branky je MAREK BERKA.
20:19
20:01
20:00
17:30
Autorem branky je JAN MYŠÁK. Asistence: Přemysl Svoboda a Jakub Viedemann.
15:51
13:45
11:48
05:38
Autorem branky je JAN MYŠÁK. Asistence: Přemysl Svoboda a Ondřej Baláž.
01:39
00:40
Autorem branky je MAREK BERKA. Bez asistence.
00:01