4:2
po nadst. prodl. (1:1, 1:0, 2:1 - N 0:1)
14.03.2019, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Nadstavba B • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
HC Dynamo Pardubice – Berani Zlín
4:2
po nadst. prodl. (1:1, 1:0, 2:1 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 4. Burda, 23. Pavlata (Formánek), 50. Štetka (Paleček), 57. Štetka – 5. Kráčalík (Mojžíš), 44. Ramert (Šimášek), 64. Čapka
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Kadlc (Borovička) – Vojtěch, Vašíček, Koudelka, Tvrdík, Chabada, Špinka – Pavlata, Hiemer, Paleček, Kubíček, Formánek, Nekvinda, Burda, Novotný, Štětka
Náhradníci:
Trenér:
Berani Zlín:
Synek (Málek) – Nábělek, Valda, Šimášek, Sýkora, Burian, Čapka – Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Jecho, Matúšů, Ramert, Kráčalík, Heš
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vepřovský, Pechánek, Roischel
Diváci:
1. třetina | ||||
03:27 | PCE | 1:0 | Burda | |
04:44 | ZLN | 1:1 | Kráčalík (Mojžíš) | |
07:28 | PCE | 2 | Hiemer, hákování | |
18:15 | PCE | 2 | Koudelka, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:11 | ZLN | 2 | Kráčalík, sekání | |
22:29 | PCE | 2:1 | Pavlata (Formánek) | |
29:37 | PCE | 2 | Koudelka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
34:41 | ZLN | 2 | Čechmánek, podrážení | |
39:45 | PCE | 2 | Formánek, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:00 | PCE | 2 | Vašíček, podrážení | |
43:36 | ZLN | 2:2 | Ramert (Šimášek) | |
49:08 | ZLN | 2 | Sýkora, hrubost | |
PCE | 2+10 | Pavlata, naražení zezadu+naražení zezadu | ||
49:19 | PCE | 3:2 | Štetka (Paleček) | |
56:04 | PCE | 4:2 | Štetka | |
59:56 | PCE | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Hiemer | |
Před nadst. prodl. | ||||
Nadstavbové prodloužení | ||||
63:43 | ZLN | 4:2 | Čapka | |
po nadst. prodl. |
Kladno – Olomouc 16:00 4:1
Přerov – Jihlava 16:00 5:2
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 16:00 2:1
HC Litvínov – Vítkovice 17:00 7:2
Pardubice – Sparta • po prodl. 17:45 3:2
Vsetín – K. Vary 17:45 3:5
Č. Budějovice – Chomutov 18:00 2:3
Slavia – Zlín 18:00 3:1
Třinec – Salzburg 18:00 4:3
Kometa Brno – Plzeň 18:00 2:5
Mladá Boleslav – Č. Budějovice • po n.s.n. (2:1) 13:00 6:3
PZ Kladno – Třemošná • po nadst. prodl. 16:10 3:2
Warriors Brno – Technika Brno • po prodl. 16:15 3:4
Vítkovice – Třinec • po nadst. prodl. 17:00 6:4
Havířov – Kometa Brno • po nadst. prodl. 17:30 3:1
Mountfield HK – HC Litvínov • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Chomutov – K. Vary • po nadst. prodl. 17:30 5:2
Sparta – Kobra • po nadst. prodl. 17:30 4:1
Pardubice – Zlín • po nadst. prodl. 18:00 4:2
Žďár n/S – Jihlava • po nadst. prodl. 18:00 0:8
Havlíčkův Brod – Tábor • po prodl. 18:00 3:2
Olomouc – Vsetín • po nadst. prodl. 18:00 3:2
Přerov – HK MD Šumperk • po n.s.n. 18:45 5:2
63:43
Autorem branky je ADAM ČAPKA. Bez asistence.
56:04
Autorem branky je PAVOL ŠTETKA. Bez asistence.
49:19
Autorem branky je PAVOL ŠTETKA. Asistence: Adam Paleček.
43:36
Autorem branky je JAN RAMERT. Asistence: Michal Šimášek.
22:29
Autorem branky je DOMINIK PAVLATA. Asistence: František Formánek.
04:44
Autorem branky je JAKUB KRÁČALÍK. Asistence: Matěj Mojžíš.
03:27
Autorem branky je DANIEL BURDA. Bez asistence.