14.03.2019, 00:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Jiří Sameš

Tipsport: 1.68 4.33 4.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:49

Kadri před bránou ve velké šanci, Delia jej ovšem vychytal!

59:40

Velký závar před bránou Delii! Na brankovišti postupně dotírali Kadri, Marner, Tavares, avšak neuspěli.

58:40

Sparks opět na střídačce.

58:29

58:29 John TAVARES - 4:5

58:29

Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs se dostávají jednu minutu a 31 vteřin před koncem třetí třetiny na dostřel! Zprava, z úhlu, na Deliu vyzrál JOHN TAVARES. 4:5! Asistence: Mitchell Marner.

56:40

Sparks je už na střídačce a Maple Leafs tedy zkoušejí hru bez brankáře.

55:33

Marinčin střílel z dobré pozice, avšak vůbec netrefil bránu.

50:55

50:55 Morgan RIELLY - 3:5

50:55

Využitá přesilovka Javorových listů, 3:5 z jejich pohledu! Od modré čáry se prosadil střelou bez přípravy MORGAN RIELLY. Jeho devatenáctý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Auston Matthews, Mitchell Marner.

50:22

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Patrick Kane – 2 min., sekání).

49:25

Na opačné straně ledové plochy zahrozil tečí Anisimov. Sparks připraven.

47:57

47:57 Auston MATTHEWS - 2:5

47:57

Maple Leafs snižují na 2:5! Autorem gólu je AUSTON MATTHEWS, který si pomohl zpoza brány odrazem o levý beton Delii, jenž byl mimo svou pozici. Asistence: Andreas Johnsson, William Nylander.

45:24

Dobrá šance pro Nylandera na levé straně, Delia se ovšem zaskvěl.

41:53

Tavares se rychle obtočil kolem brány soupeře, Delia se ale stačil přemístit a zasáhnout levým betonem.

40:01

Střídání v týmu Chicago Blackhawks: ze hřiště odchází Corey Crawford, přichází Collin Delia.

38:27

38:27 Andreas JOHNSSON - 1:5

38:27

Polovina devětatřicáté minuty, 1:5! Střelecký pokus Riellyho z levé strany tečoval před Crawfordem ANDREAS JOHNSSON. Asistence Morgan Rielly, William Nylander.

35:38

O vzruch se až nyní postaral Perlini, jenž se dostal za obranu soupeře. Sparks však podržel svůj tým.

32:32

32:32 Alex DEBRINCAT - 0:5

32:32

Chicago právě vstřelilo branku!
Po Perliniho přihrávce z úniku skóroval do pravého horního růžku ALEX DEBRINCAT. Sparks neměl šanci zasáhnout. 5:0 pro Černé jestřábi! Asistence: Brendan Perlini, Dylan Strome.

31:48

Kane útočil nebezpečně po pravé straně, přičemž se pokoušel zakončit bekhendem. Javorové listy dokázaly ale odolat.

27:42

Dobrá střela Tavarese z pravé strany, za Crawfordem dnes podruhé zvoní branková konstrukce.

22:23

Výborný Crawford, jenž právě vychytal obrovskou šanci Nylandera.

20:01

Střídání v týmu Toronto Maple Leafs: ze hřiště odchází Frederik Andersen, přichází Garret Sparks.

19:32

Marner měl na pravé straně dobrou příležitost snížit na 1:4, Crawford ale předvedl skvělý zákrok pravým betonem.

18:46

18:46 Brandon SAAD - 0:4

18:46

4:0 pro hostující celek! Bekhendem před bránou na Andersena vyzrál BRANDON SAAD. Pro amerického hokejistu třiadvacátý gól v letošní sezoně! Asistence: Dylan Sikura.

17:13

17:13 Dominik KAHUN - 0:3

17:13

Hawks přidávají třetí gól! Po zaváhání Tavarese se z následného přečíslení trefil DOMINIK KAHUN. Jeho dvanáctý gól v sezoně 2018/2019! Asistence: Patrick Kane, Arťom Anisimov.

15:40

Po pokusu Nylandera z těsné blízkosti zvoní za Crawfordem tyč.

12:55

12:55 Brendan PERLINI - 0:2

12:55

Černí jestřábi vedou na konci třinácté minuty o dva góly! Ze středu útočného pásma vystřelil pěkně k pravé tyči BRENDAN PERLINI. Dvanáctá trefa v letošní sezoně pro dvaadvacetiletého útočníka! Asistence: Dylan Strome, Erik Gustafsson.

06:28

Perlini střílel zleva z dobré pozice, avšak těsně minul bránu.

03:19

03:19 Duncan KEITH - 0:1

03:19

Blackhawks ve čtvrté minutě otevírají skóre dnešního utkání! Z levé strany Andersena prostřelil, poměrně šťastně, DUNCAN KEITH. Pátý gól v této sezoně pro zkušeného obránce! Asistence: Brandon Saad, Brendan Perlini.

4:5

Branky a nahrávky: 39. A. Johnsson (Rielly, W. Nylander), 48. Matthews (A. Johnsson, W. Nylander), 51. Rielly (Matthews, Marner), 59. Tavares (Marner) – 4. Keith (Saad, Perlini), 13. Perlini (D. Strome, E. Gustafsson), 18. Kahun (P. Kane, Anisimov), 19. Saad (Sikura), 33. DeBrincat (Perlini, D. Strome)

Toronto Maple Leafs: Andersen (21. Sparks) – Rielly (A), Hainsey, Muzzin, N. Zajcev, Marinčin, Ožiganov – Moore, Tavares (A), Marner – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Petan.

Chicago Blackhawks: Crawford (41. Delia) – Keith (A), E. Gustafsson, Forsling, Seabrook (A), Dahlström, C. Murphy – Saad, J. Toews (C), Sikura – DeBrincat, D. Strome, Perlini – Kahun, Anisimov, P. Kane – Kunitz, Kämpf, Krüger.

Rozhodčí: Wes McCauley, Graham Skilliter – Scott Driscoll, Kory Nagy

Diváci: 19 342

03:19 CHI 0:1 Keith (Saad, Perlini)
12:55 CHI 0:2 Perlini (D. Strome, E. Gustafsson)
17:13 CHI 0:3 Kahun (P. Kane, Anisimov)
18:46 CHI 0:4 Saad (Sikura)