Tipsport Liga (SR) play-off

HK Detva – HC´ 05 Banská Bystrica

0:1

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:2

13.03.2019, 18:00 • Zimný štadión, Detva • Čtvrtfinále • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)

Tipsport: 5.24 5.5 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:52:06)
Utkání nakonec rozhoduje jediný gól v prodloužení, který vstřelil Éric Faille, který tak zajistil Banské Bystrica vedení v čtrvrtfinálové sérii. Naopak Detva se dostává do těžké pozice, protože pokud zítra nevyhraje, Berani budou mít mečbol.

65:10

Banská Bystrica právě vstřelila branku!
Berani nakonec vítězí a ve čtvrtfinálové sérii jdou do vedení! ÉRIC FAILLE se sám dostal do zakončení, které Petrík vyrazil jen nad sebe. Střelec branky to viděl a bez problémů doklepl puk do odkryté branky.

64:37

Hosté se nakonec usazují v útoku, ale většina jejich střel končí mimo tři tyče.

64:00

Detva zatím zvládá oslabení velmi dobře. Bystrica se totiž nedostala ani do jedné velké šance.

63:27

Hosté se sice dostali do útoku, ale tam si nepřesně přihráli, takže puk získávají medvědi.

63:08

Berani musí začínat další ofenzivu ze svého pásma.

62:50

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Radovan Puliš – 2 min., nedovolené bránění).

62:27

Domácí pevně svírají svého soupeře, ale na branku to stále nevypadá. Bystrica se brání opravdu dobře.

61:53

Detva se aktivně pokouší o vstřelení gólu, ale Williams si připisuje jeden důležitý zákrok za druhým.

61:28

Vyloučení v týmu HC 05 iClinic Banská Bystrica (Mário Lunter – 2 min., podrážení).

61:02

Berani se už pevně usadili v útočném pásmu, ale nakonec se do zakončení nedostali.

60:26

Hosté začínají prodloužení s pukem na hokejkách a okamžitě se tlačí dopředu.

60:01

Základní hrací doba nám nepřinesla jedinou branku a bude tak následovat desetiminutové prodloužení. Pokud ani tam branka nepadne, tak se pojedou samostatné nájezdy.