3:0

konec (2:0)

07.03.2019, 21:00 • Stadio San Paolo, Neapol • Osmifinále • Petr Sumbal

Tipsport: 1.65 4.07 5.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a dobrou noc. (23:01:27)
Neapol v úvodním osmifinále Evropské Ligy přehrála Salzburg 3:0 a má nakročeno k postupu. Italský tým nakopla branka už ze desáté minuty, kdy se prosadil Arkadiusz Milik. Gól Salzburgu poté neplatil pro ofsajd a za chvíli už hosté prohrávali 0:2, když se trefil Fabián Ruiz. Ve druhém poločase jsme viděli několik šancí na obou stranách, ale znovu se radovala jen Neapol, jistotu vítězství ji dal vlastní brankou v 58. minutě Jérôme Junior Onguéné. Salzburg v závěru přidal a vytvořil si několik šancí, ty ovšem byly buď nepřesné nebo je vychytal brankář Meret a střela Fredrika Gulbrandsena trefila tyčku.

90+4

Jenže ani tato standardní situace neohrozila čisté konto brankáře Mereta a to by mělo být pro dnešní zápas všechno.

90+3

Asi poslední šanci na korigování skóre dostává Salzburg, který bude zahrávat ještě jeden rohový kop.

90+2

Kalidou Koulibaly předvedl své mistrovství. Natlačil se tělem před Gulbrandsena a nedovolil mu dostat se do šance ani vybojovat rohový kop.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90+1

90+1. Meret parádně vychytal Gulbrandsena.

90+1

Alex Meret musel předvést zatím svůj nejtěžší zákrok, když vyrazil konečky prstů křížnou střelou Fredrika Gulbrandsena po zemi.

90

Neapol se po promarněném protiútoku znovu zatáhla do obrany a hlavně už bude chtít udržet čisté konto.

89

Adam Ounas si nádherně zpracoval míč a dalším dotykem si ho připravil na střelu. Pak ale svým odvážným pokusem o kousek netrefil branku.

88

Ani Enock Mwepu ten důležitý gól nezařídil, protože z pravé strany minul branku.

87

Hosté se stále pokouší vstřelit kontaktní branku na 1:3, která by jim ještě dala nějakou šanci do odvety.

86

Adam Ounas ovšem na útočné polovině fauloval Ramalha a dostává žlutou kartu.

85

Neapoli už se povedlo otupit tlak Salzburgu a momentálně dokázala přesunout hru na svou útočnou polovinu.

84

Xaver Schlager skončil na zemi, ale podle rozhodčího se o faul nejednalo, takže to bude jen autové vhazování.

83

Xaver Schlager střílel zajímavě levou nohou, jenže nepřinutil Mereta k zákroku, protože minul branku.