2:1

konec (2:0)

16.02.2019, 13:00 • Audi-Sportpark, Ingolstadt • 22. kolo • Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:55:39)
Je konec. Ingolstadt dnes vyhrál na domácí půdě nad Bochumem 2:1. Začátek zápasu nic nenabízel, ale ve 31. minutě otevřel brankový účet Kittel. O sedm minut později to byl opět Kittel, který se trefil a domácí mužstvo vedlo o dvě branky. V 73. minutě sice snížil Janelt, ale následně už hosté nedokázali nic vymyslet.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 14:11.

90+5

90+4

Domácí si ještě mohli pojistit výhru, ale Riemann předvedl proti střele domácího hráče perfektní zákrok!

90+4

Nyní se navíc hostující útočník ocitl pouze v ofsajdové pasti.

90+3

A opět brankář Tschauner zlikvidoval centr Bochumu a Ingolstad je velice blízko výhře.

90+2

Zakončení hostujícího útočníka hlavou letělo pouze nad bránu Ingolstadtu.

90+1

Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Gólman Tschauner byl u míče jako první a znemožnil tak hostům vystřelit.

88

Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Pledl, přichází Neumann.

86

Ingolstad se snažil projít po pravé straně, ale tam se hostující celek dopustil faulu.

85

Další střela z kopačky hostujícího hráče, která ale zamířila pouze do rukou Tschaunera.

84

Paulsen skluzem sejmul protihráče a po právu uviděl žlutou kartu.

82

Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Trasch, přichází Gaus.
Střídání v týmu VFL Bochum: ze hřiště odchází Lee, přichází Tesche.

82

Ani tento útok hostů nic nepřinesl a balón skončil opět pouze vedle domácí brány.

80

Zbývá posledních deset minut a Ingolstadt stále vede těsně 2:1.

78

Ovšem následně skončil míč jen v moci domácího brankáře, který zažehnal nebezpečí.