16.02.2019, 18:00 • 18. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.8 8.1 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:09:16)
SKKP Handball Brno – HC ROBE Zubří 24:26 (8:13)
Nejvíce branek: Petrović 6, Hastík 5, Hlípala 4 – Korbel 7, Hrstka 6/3, Zeman 4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 4:2. Diváci: 185.
Je dobojováno! Hosté v průběhu druhé půle drželi šestibrankový náskok a vypadalo to, že míří za jasným vítězstvím. Brňané ale rozhodně nic nevzdali a k vidění bylo pořádné drama, kdy domácí prohrávali tři minuty před koncem o jedinou brankou. Zubří nakonec dokázalo udržet vedení a po zásluze bere oba dva body!

Konec zápasu. (24:26)

60

Petrovič vypíchl rozehrávku soupeře, poté v časové tísni zakončoval z poloviny hřiště. Malina si připsal úspěšný zákrok! (24:26)

60

Oddechový čas pro hosty, do konce zbývá deset vteřin. (24:26)

60

Skrytá střela Hlípaly. Vypadalo to, že má Malina míč pod kontrolou. Balón nakonec doskákal za brankovou čáru. (24:26)

60

Individuálně to zkoušel Havlát. Ten byla ale faulovaný, do konce zhruba třicet vteřin. (23:26)

60

Oddechový čas pro domácí. (23:26)

59

Hosté byli v časové tísni. Přesto ještě přišla přihrávka do pivota, Hlinka nejspíše rozhodl o tom, že body dnes získá Zubří! (23:26)

58

Dlouhý útok domácích, poté úspěšný zákrok Maliny. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná dvouminutovka. (23:25)

57

Z nějakých sedmi metrů napřáhl Hrstka. Ten poslal balón přesně do šibenice! (23:25)

57

Brňané nemají na co čekat. I v oslabení dokázali výborně kombinovat, Hastík poté skóroval z šesti metrů! (23:24)

57

Rychlá změna pohybu, Korbel následně překonal brankáře Pšenicu z bezprostřední blízkosti! (22:24)

56

Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Lukáš Koubek). (22:23)

56

Vypadá to na pořádné drama, Vaněk se totiž prosazuje z pravého křídla! (22:23)

55

Po levé straně teď hostům utekl Cabák. Ten poté dokázal snížit na rozdíl dvou branek! (21:23)

55

Brno bleskově rozehrálo, o odpověď se z pozice pivota postaral v posledních minutách výborně hrající Petrović! (20:23)

54

Individuálně to vzal na sebe Hrstka. Ten z poměrně složitého úhlu dokázal skórovat! (19:23)

24:26

SKKP Handball Brno: Koňařík, Drápela, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Dostalík, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Vaněk, Cabák, Stein.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Hlinka, Přikryl, Válek, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Polášek, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera, Šustáček.

Rozhodčí: Kozler, Zych