HC Prešov – HK 95 Považská Bystrica

2:3

konec (1:2, 1:1, 0:0)

13.02.2019, 18:00 • ZŠ Zvolen • Info o změnách stavu (Števo Lasab) sk

Napínavý zápas skončil najtesnejším víťazstvom hostí z Považskej Bystrice. Prešov ale bojoval do samého konca. Snaha je síce pekná, ale gólov viac strelili Panteri a preto dnes všetky tri body smerujú na Považie. Príjemný večer a dovidenia v piatok na obed pri ďalšom domácom stretnutí Prešova. (20:14:06)

59:46

Vylúčenie v tíme HC Prešov (Pulščák – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

47:19

Vylúčenie v tíme HC Prešov (Matejovie – 2 min., nedovolené bránenie).

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

36:46

Tím HC Prešov dal gól!
Hneď prvú presilovú hru domáci premieňajú a znižujú na 2:3. Aj druhý gól Prešova strelil FRANTIŠEK PULŠČÁK. Asistencie Peter Pucher starší. Ešte to tu bude zaujímavé – 2:3.

35:44

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., držanie + 10 min. osobný trest, nešportové správanie).
Dnešné stretnutie sleduje 85 divákov.

26:19

Vylúčenie v tíme HC Prešov (P. Pucher ml. – 2 min., držanie).

20:49

Považská Bystrica dala gól!
Hneď v úvodnej minúte druhej tretiny idú hostia opäť do dvojgólového vedenia. Tretí gól Panterov strelil JÁN ZLOCHA. Asistencia Juraj Ďurkech.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Prvá tretina je za nami. Lepšie ju zvládli hostia, ktorí sa ujali dvoma gólmi Mateja Turana vedenia 0:2. Na konci tretiny však Pulščák znížil na 1:2 a tak je tu vo Zvolene podľa mňa ešte všetko otvorené.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

18:01

Domáci sa v závere tretiny konečne vzchopili a znižujú. Gól strelil FRANTIŠEK PULŠČÁK. Asistencie Jiří Hajda a Sebastián Hrabčák. Znížené – 1:2.

08:32

Hostia pridávajú druhý gól. Dve minúty po prvom góle pridáva aj druhý úspešný zásah opäť MATEJ TURAN. Asistencie David Rodionov a Lukáš Bednár. Hostia vedú – 0:2.

06:22

Hostia otvárajú skóre zápasu. Úvodný gól stretnutia strelil MATEJ TURAN. Asistencie Jaroslav Niník a Martin Leško. Hostia vedú – 0:1.