po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

13.02.2019, 18:30 • Zimný štadión, Nové Zámky • 50. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.55 4.8 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:20:22)
Je dobojováno! Detva se po vlažném úvodu dostala do vedení, jenže domácí ihned zareagovali a díky Šimunovi ve 35. minutě otočili na 2:1. Hosté pak měli lepší třetí třetinu a zaslouženě dostali zápas do prodloužení, v němž se prosadil domácí útočník Henrich Ručkay. Novozámecký náskok na sedmé DVTK se smrskl na šest bodů, naopak Detva zůstává devátá a navýšila svůj náskok na desátou Újbudu na tři body.

63:07

Nové Zámky právě vstřelily branku!
Druhý bod zůstává v Nových Zámcích, které nakonec potvrzují roli papírového favorita! Miroslav Zaťko po zákroku Košarišťana nastartoval HENRICHA RUČKAYE a ten se z pravé strany tentokrát nemýlil. Asistence: Miroslav Zaťko, Andrej Košarišťan.

62:52

Jeden neúspěšný útok střídá rychlý brejk. Tentokrát se v něm ocitl Zbořil, ale Roman Petrík se proti němu rovněž vytáhl.

62:03

Pospíšil propadl v útočném pásmu. Košarišťan čelil protiútoku, ale zneškodnil oba hostující pokusy.

61:39

Gašpar vybruslil pryč z útočného pásma. Pak se do něj vrátil, ale přihrávku před branku na Martina Chovana nezkompletoval.

61:15

Další dvě individuální akce. Juraj Jurík ani Hayden Hodgson gólmany nepřekonali.

60:23

Radovan Puliš mohl rychle rozhodnout. Martin Chovan ho poslal do úniku, ale Košarišťan bekhendový blafák zastavil!

60:01

60:00

59:22

Petrík aspoň vyrazil jedovku od modré čáry. S největší pravděpodobností nás čeká dělba bodů a prodloužení.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:06

Hodně dlouhé střídání první formace Detvy. Ščurko střílel ještě jednou, ale o pár centimetrů branku netrefil.

57:19

Ščurkova střela z levého mantinelu minula vzdálenější tyč. Domácí na druhé straně puk nepodrželi, ale snaží se aktivně forčekovat.

56:39

Košarišťan se po jednom zákroku ocitl v hodně nekomfortní pozici. Puk přitom měl Gašpar, ale přehodit ležícího gólmana nedokázal!

56:13

Petríkovi vypadl puk po střele Urbana z pravého křídla. Novozámečtí se dostali do menšího tlaku, jenomže Bajtkova střela z otočky skončila na Martinu Chovanovi.

55:04

Detva krouží v útočném pásmu. Kromě neškodné střely zpoza levého kruhu se však k ničemu nedostala.

54:08

Po ofsajdu Detvy přichází na řadu reklamní přestávka.

3:2

Branky a nahrávky: 18. Jurík (Ručkay, Zbořil), 35. Šimun (Pospíšil, Kudla), 64. Ručkay (Zaťko, Košarišťan) – 17. Valent (Török, Sládok), 48. Török (Sládok, Ďaloga)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Kristín) – Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Kudla, Hatala, Andresons, Henderson – Jurík, Zbořil, Ručkay – Šimun, Urban, Bajtek – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Rogoň, Fábry, Ondrušek.

HK Detva: Petrík (Zalivin) – Chovan Martin, Kuklev, Sládok, Gachulinec, Fekiač, Betker, Golian, Jendroľ -Ščurko, Murček, Puliš – Hodgson, McLean, Žilka – Král, Chovan Matúš, Gašpar – Török, Valent, Ďaloga.

Rozhodčí: Konc st., Štefik – Konc ml, Gegáň