6:3

konec (3:1, 1:1, 2:1)

13.02.2019, 01:05 • TD Garden, Boston • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.82 4.1 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:50:48)

Trestné minuty: 8:12
Utkání je u konce a nyní už může domácí radost propuknout naplno. Chicago sice v úvodu třetí části kousalo a ve 45. minutě se dostalo po brance Erika Gustafssona na dostřel, jenže ve 48. minutě využil přesilovku Peter Cehlárik a opětovně tak domácí uklidnil. Definitivu na výhru Bostonu dal v 56. minutě David Krejčí a svou trefou uzavřel skóre na 6:3. Jak vidno, Bostonu to dnes klapalo i bez Pastrňáka, domácí ukončili sedmizápasovou vítěznou sérii Chicaga.

59:46

Ještě jeden Raskův zákrok, puk vykopl pravým betonem.

59:12

Už je jasno, Boston si dnes připíše dva body, hosté odjedou s prázdnou. Publikum už oslavuje.

58:39

Od pravého mantinelu to zkusil Seabrook, trefil však pouze Raskův postoj a ten po zákroku přerušil hru.

57:38

Perlini je sice u puku, ale ve vlastním pásmu a musí tak velice rychle založit akci. Jeho spoluhráči jsou ale obsazeni.

57:10

Kaneovu střelu z levé strany zablokoval McAvoy, Rask zasahovat nemusel.

56:27

Teď už to budou mít hosté opravdu těžké, tady pomůže snad jen hokejový zázrak.

55:42

55:42 David KREJČÍ - 6:3

55:42

Bruins právě vstřelili branku!
Netrvalo ale dlouho, Boston se vrátil do pásma, předvedl rychlou kombinaci z levé strany na pravou a do zakončení se dostal DAVID KREJČÍ. O zákrok se snažícího Deliu překonal střelou pod břevno a upravil pro domácí na uklidňujících 6:3. Asistence: Brad Marchand, Jake DeBrusk.

55:31

Krejčí po Nordströmově přihrávce neuspěl, hra se přesunula do středního pásma.

54:32

Murphy se u mantinelu střetl s Acciarim, byl z toho tvrdý hit, hostující obránce se zvedá poněkud těžce.

53:40

Bostonští vyhodili do středního pásma, tohle jim v tuto chvíli bohatě stačí.

53:11

Staňte se fanoušky NHL.cz!

6:3

Branky a nahrávky: 15. Krejčí (Bergeron, DeBrusk), 16. Heinen (Marchand, Chára), 19. Marchand (Heinen, Bergeron), 39. DeBrusk (Krejčí, Marchand), 48. Cehlárik (Heinen, Krug), 56. Krejčí (Marchand, DeBrusk) – 5. DeBrincat (Kahun, D. Strome), 40. Keith (C. Murphy, Kahun), 45. E. Gustafsson (Keith, P. Kane)

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), K. Miller, Krug, Carlo, J. Moore – Heinen, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí (A), Cehlárik – Wagner, Acciari, Kuraly – Backes, Frederic, Nordström.

Chicago Blackhawks: Delia (C. Ward) – Seabrook (A), Keith (A), C. Murphy, Dahlström, E. Gustafsson, Forsling – P. Kane, J. Toews (C), Caggiula – Kahun, D. Strome, DeBrincat – Perlini, Krüger, Saad – Sikura, Anisimov, Hayden.

Rozhodčí: Rooney, O'Rourke – Daisy, Gibbs

Diváci: 17 565

04:22 CHI 0:1 DeBrincat (Kahun, D. Strome)
07:12 BOS 2 Marchand, nedovolené bránění brankáři
08:23 BOS 2 Chára, hrubost
13:43 CHI 2 Seabrook, podrážení
14:47 BOS 1:1 Krejčí (Bergeron, DeBrusk)