11.02.2019, 17:30 • Lužniki Arena • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.47 3.9 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:57:11)
Československá stopa v utkání

Július Hudáček (SPM) 38 minut, 4 góly, 18 zákroků, 82%
Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:21
Střely na branku: 28 – 28
Je konec! Dynamo Moskva zvládlo dnešní duel na ledě Spartaku a vítězí vysoko 5:1! Ve třetí třetině si už Dynamo pouze hlídalo svůj náskok a svého soupeře prakticky nepustilo do šancí. Pátou branku hostujícího celku navíc přidal Patrik Zackrisson!

59:51

Jefremov už je zpátky na ledové ploše a vypadá to, že další branku už dnes neuvidíme!

59:12

Ilja Nikulin se na modré čáře dostal k volnému kotouči a vyhozením o mantinel jej poslal za branku Spartaku. Domácí se nedaří ani v dvojnásobné přesile.

58:32

Spartak si zahraje přesilovku pět na tři! Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:51

Spartak si v závěru dnešního duelu zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Vladislav Jefremov.

57:26

Robin Hanzl prosvištěl do pokutového území, přehodil si jej na forhend, jenže jeho pokus skončil v lapačce pozorného brankáře Jerjomenka.

57:05

Dmitrij Kagarlickij napadal rozehrávku Spartaku v jeho obranném pásmu. Domácí zadáci si tentokrát poradili s rozehrávkou.

56:35

Vladislav Jefremov upadl ve středním pásmu, jenže rozhodčí měl souboj přímo před očima a rozhodl se neodpískat nedovolený zákrok.

56:04

Dynamu se nyní nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka na levé křídlo byla příliš prudká a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazuje se před Bespalovem.

55:45

Hrálo se dlouhou dobu bez přerušení. Robin Hanzl si najel na prudkou přihrávku, jenže od jeho hokejky se kotouč odrazil mezi diváky.

55:10

Andrej Legalin našel přihrávkou na levé křídlo Nikonceva, jež si posunul puk mezi kruhy, jenže jeho následnou střelu zablokoval pozorný obránce.

54:40

Igor Makarov napadal rozehrávku Spartaku v jeho obranném pásmu. Hostující hráč se ke kotouči nedostal.

54:08

Vadim Šipačov se před vlastní brankou dostal k odraženému kotouči a troufl si na riskantní kličku. Hostující hvězda sklidila potlesk zaplněné haly.

1:5

Branky a nahrávky: 34. Zubov (Daugavinš) – 20. I. Nikulin (Šipačov, Kagarlickij), 23. Michajlov (Mojsejev), 28. Kagarlickij (Šipačov), 39. Šipačov (Volkov, Indrašis), 48. Zackrisson (Rajsov, Šipačov)

Spartak Moskva: J. Hudáček (39. Bespalov) – Dyblenko, Gončarov, D. Višněvskij, Kulik, Kalinin, Grigorjev, A. Osipov – R. Hanzl, Chochlačov, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Nikoncev, Talalujev, Zlobin – Cyplakov, Černych, Legalin.

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Bočarov) – I. Nikulin, Volkov, Hietanen, Čajkovský, J. Zajcev, Mironov, Koivisto, Pepeljajev – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – I. Makarov, Igumnov, Brjukvin – Mojsejev, Mozer, Michajlov – Zackrisson, Rajsov, Jefremov.

Rozhodčí: Kulakov, Gašilov – Kučava, Šalagin