6:3

konec (2:1, 2:1, 2:1)

20.01.2019, 01:10 • Amalie Arena, Tampa • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.01 4.02 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tento zápas je to dnes z mé strany vše. Těším se na Vás zase příště. Na počtenou! (03:50:29)
Československá stopa:

Erik Černák (TBL), 0+0, 3 střely, 7 hitů, +/-: +1, čas ve hře: 19:32
Ondřej Palát (TBL), 0+1, 2 střely, +/-: 0, čas ve hře: 15:58
Radim Šimek (SJS), 0+1, 1 střela, 1 hit, +/-: -2, čas ve hře: 16:47
Lukáš Radil (SJS), 0+0, 1 střela, 1 hit, +/-: 0, čas ve hře: 10:33
Tomáš Hertl (SJS), 0+0, 2 střely, +/-: +1, čas ve hře: 18:05.

3. Victor Hedman (TBL).
Utkání nám právě skončilo. Tampa jasně ukázala proč vládne celé NHL. Skvělá ofenzíva zapříčinila výsledek 6:3. O branky v podání domácího celku se podělili Mathieu Joseph, Alex Killorn, Yanni Gourde, Victor Hedman a také dvougólový kapitán Steven Stamkos. Za žraloky dvakrát skóroval Evander Kane a v poslední minutě korigoval Marcus Sörensen.

59:24

59:24 Marcus SÖRENSEN - 6:3

59:24

San Jose právě vstřelilo branku!
Tak i tato třetina zřejmě skončí poměrem 2:1 pro domácí. Joseph si počínal u mantinelu velmi ležérně a nabídl puk MARCUSI SÖRENSENOVI. Útočník San Jose si najel do lepší pozice a tvrdou střelou propálil brankáře Vasilevského. 6:3. Asistence: Tim Heed a Kevin Labanc.

58:39

San Jose chce ještě přidat třetí branku. O vítězi je sice jasno, ale jde vidět, že o další čestný úspěch se hosté snaží.

58:10

Burns viděl v mezikruží volného Kanea, jehož rána těsně minula bránu. Hattricku jsme se dnes zatím nedočkali a už nezbývá moc času.

57:48

57:30

Joe Thornton pálil z levého kruhu a trefil tyč. S dorážkou si Vasilevskij poradil a v leže zastavil nepřehlednou situaci před bránou.

56:42

Couture přihrál na modrou čáru Burnsovi, který pobízel na teč své spoluhráče. Vasilevskij si však puk mezi několika hráči našel a vyrazil.

56:00

Hertl se objevil před bránou, ale nebyl úspěšný. Tampa se stihla ubránit.

55:48

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ryan McDonagh – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

55:20

Miller si nabruslil před bránu a málem byl na světě sedmý gól Tampy. Jones dokázal situaci uklidnit a přerušil hru. Komerční pauza.

54:15

54:15 Steven STAMKOS - 6:2

54:15

Tampa právě vstřelila branku!
Máme dnes druhého dvougólového střelce. Tampa dává dnes třetí gól v početní výhodě. Hedman posunul puk na kapitána STEVENA STAMKOSE, který propálil vše co mu stálo v cestě a navíc opět trefil horní roh Jonesovy svatyně. 6:2. Asistence: Victor Hedman a Brayden Point.

53:32

Palát nezpracoval přihrávku Kučerova a Tampa se sama svou nepřesností vyhostila z útočné třetiny.

6:3

Branky a nahrávky: 4. Joseph (Cirelli, J. T. Miller), 18. Killorn, 28. Gourde (Stamkos, Palát), 33. Hedman (Kučerov), 46. Stamkos (Kučerov, McDonagh), 55. Stamkos (Hedman, B. Point) – 20. E. Kane (Meier, J. Thornton), 21. E. Kane (Donskoi, R. Šimek), 60. Sörensen (Heed, Labanc)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Girardi, Hedman (A), Černák, McDonagh, Strålman, Coburn – Gourde, Stamkos (C), Palát – Kučerov, B. Point, Killorn – J. T. Miller, Cirelli, Joseph – Callahan (A), Paquette, Erne.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, R. Šimek, J. Ryan, Dillon, Braun, Heed – Pavelski (C), J. Thornton (A), Sörensen – Meier, Couture (A), Labanc – Donskoi, Hertl, E. Kane – M. Karlsson, Goodrow, Radil.

Rozhodčí: Lambert, St. Laurent – Racicot, Cameron

Diváci: 19 092

03:32 TBL 1:0 Joseph (Cirelli, J. T. Miller)
08:24 TBL 2 Killorn, držení hole
17:51 TBL 2:0 Killorn
18:24 TBL 2 Palát, nedovolené bránění
19:40 SJS 2:1 E. Kane (Meier, J. Thornton)
20:58 SJS 2:2 E. Kane (Donskoi, R. Šimek)