Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Meteor Třemošná

5:1

konec (1:0, 1:0, 3:1 - N 1:0)

17.01.2019, 17:30 • Tipsport aréna (Holešovice) - malá hala • Nadstavba C • Jan Volf

Já děkuji za pozornost, mějte pěkný večer a příště na počtenou! (20:10:48)
Sparta šla dnes tvrdě za vítězstvím, od začátku "fárala", byla hokejovější a počkala si na šance, které proměnila, i když dlouho to bylo vyrovnané, o gól o dva, avšak Pražané vytrvali a ve třetí periodě přidali tři branky a bylo hotovo. Třemošná mohla myslet na body jen 40 minut, třetí třetinu jasně propadla a takhle se v Praze o body nehraje, navíc hrála nedisciplinovaně, což soupeř potrestal. Sparta vítězí 5:1 a 1:0 v prodloužení, celkově bere čtyři body.

63:44

Sparta právě vstřelila branku!
Střela z levého kruhu a dorážka do opuštěné branky, Pražané byli brzo u odraženého puku a hokejový bůh je odměnil gólem a dalším bodem v prodloužení. Autorem branky je SEBASTAN HÖLL. Asistence: Filip Ducháč, Michal Vitouch.

63:23

Střela Sparty z pozice beka, zblokováno.

61:58

Průnik po levém křídle Třemošné, Dlouhý vyráží na zadní mantinel.

61:54

Tady stačí jediná chybka, klidně při střídání.

61:09

Pražané hrají v útoku, musí bojovat o tento prostor, Třemošná se ubránila a týmy opět střídají.

59:53

Kombinace sparťanů na malém prostoru a střela na lapačku, Vondráš vyrazil nad branku, právě lapačkou.

57:38

57:38

Hostům se přesilovka vůbec nevydařila.

55:55

Brejk domácích, hráč dotáhl puk až do útočného pásma, tam byl zastaven, možná faulem, ale sudí to jako faul neposoudil a hraje se dál.

55:38

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Horáček – 2 min., napadení).

55:28

Třemošná zatlačila domácí hokejisty, Dlouhý vyrážel levým ramenem, nebezpečná střela.

54:14

Sparta navyšuje vedení už na 5:1. O třech bodech je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Další akce z dílny sparťanských útočníků, jež dnes předvedli, že umí vymyslet pěkné a nápadité akce. Autorem branky je LUKÁŠ KALNÝ. František David, Sebastian Höll.

5:1

Branky a nahrávky: 18. Výkruta (Bareš, Němec), 39. Brůna (Mácha, M. Vitouch), 45. Broš (Ducháč, Brůna), 48. Mácha (Straka), 55. Kalný (David, Höll), 64. Höll (Ducháč, M. Vitouch) – 42. Plecitý (Trachta, Kozlík)

HC Sparta Praha: Dlouhý (Krbeček) – Tomov, Brůna, Ludvík, Ducháč, Menzel, Horáček – Broš, Bareš, Mácha, Höll, Straka, David, Kalný, Němec, M. Vitouch, Výkruta

HC Meteor Třemošná: Vondráš (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Bulka, Plecitý, Malkovský, Poch – Beníšek, Martinec, Schindler, Kozlík, Šmíd, Borák, Steinbrücker Pešek, Holý, Lajoš, Beránek, Albrecht

Rozhodčí: Jaroš – Zháňal, Šimánek

02:59 SPA 2 Bareš, příliš mnoho hráčů
06:43 MTT 2 Trachta, sekání
12:24 SPA 2 Straka, podrážení
17:39 SPA 1:0 Výkruta (Bareš, Němec)
27:38 MTT 2 Poch, krosček