3:4

po prodl. (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)

17.01.2019, 17:30 • Gascontro Aréna, Havířov • Nadstavba B • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů. (19:47:35)
Tak nakonec si Berani odváží z Havířova dva body za výhru 4:3p., přestože dvě třetiny byli domácí jasně lepším týmem. Ale lepší výsledek je stálo neproměňování šancí. Těšit je může alespoň to, že ze stavu 1:3 dokázali srovnat v poslední minutě na 3:3.

62:31

Zlín právě vstřelil branku!
Hosté přesilovku těsně před jejím koncem využívají. LUKÁŠ CHLUDIL dostal přihrávku na levý kruh a jeho bomba skončila u vzdálenějsí tyče. Asistence Michal Šimášek a Jan Hoferek.

62:10

Frömel zaváží puk do havířovské třetiny.

61:20

AZ se osvobozuje.

60:35

Velká šance pro hosty. Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Moškoř.

60:15

Chludil se tlačil na brankovišti do zakončení, Zlatnický odolal.

60:01

Ve třetí třetině se nám hra srovnala a oba týmy se rozstřílely. Hosté nejprve šli do vedení 3:1, ale AZ stihl v závěru vyrovnat. O vítězi utkání tak musí rozhdnout prodloužení.

60:00

59:37

Havířov právě vstřelil branku!
AZ v power-play vyrovnává na 3:3. Szturc vyhrál buly na obránce Petra Kubíčka, jeho bombu Hamrla jen vyrazil a JAN MOŠKOŘ puk poslal po ledě do branky. Asistence Petr Kubíček a Gabriel Szturc.

59:32

Oddechový čas pro domácí.

59:32

Puk zašlápnut ve zlínské třetině. Hra přerušena.

59:03

AZ to zkouší bez brankáře.

58:15

Pavlačka táhl útok AZetu, ale jeho zakončení i následnou střelu Dobeše Hamrla vyráží.

57:45

Pískán icing Zlína.

57:27

Hamrla ukryl kotouč, hra přerušena.

3:4

Branky a nahrávky: 17. Pavlačka (Szturc), 54. Horváth (Bárta, Szturc), 60. Moškoř (Kubíček P., Szturc) – 21. Frömel (Šindelek), 52. Frömel (Mojžíš), 53. Chludil (Frömel), 63. Chludil (Šimášek, Hoferek)

AZ Havířov: Zlatnický (Novak) – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, Kubíček P., Kubíček R., Zmarzlák – Mikula, Žák, Pavlačka, Moškoř, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Szturc, Bárta, Horváth

Berani Zlín: Hamrla (Synek) – Šimášek, Sýkora, Burian, Čapka, Šindelek, Hoferek – Nábělek, Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Jakeš, Lavička

Rozhodčí: Šutara – Kořistka, Janoško