17.01.2019, 13:30 • Ledový palác sportu Sibir • Karel Jedlička

Tipsport: 2.51 4.16 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa
Robin Hanzl (SPM) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:14 (16:15:15)
Novosibirsk oplácí moskevskému Spartaku dva týdny starý debakl 7:0. Také dnes padlo sedm gólů, ovšem při střelbě se pravidelně střídala obě mužstva. Domácí třikrát vedli, hosté pokaždé vyrovnali, až na rozhodující trefu z prodloužení pochopitelně reagovat nemohli. Sibir po třetí výhře v řadě ještě drží nepatrnou naději na postup do play-off.
Statistiky zápasu:
Střely na bránu 32:34. Vhazování 24:37. Hity 18:17. Čas v útoku 10:26-13:20. Vyloučení 5:6. Využití 1:1.

Radost fanoušků Novosibirsku

64:36

Sibir právě vstřelil branku!
V závěru prodloužení domácí bleskovou útočnou akcí přece jen odvrátili rozstřel. ALEXANDR ŠAROV lehce doklepl z brankové čáry ztlumenou střelu Michajlova, který projel s kotoučem na holi přes celé hřiště. Asistence: Nikita Michajlov.

64:36

64:36 Alexander ŠAROV - 4:3

63:50

Dvakrát během svého střídání střílel domácí Děmidov, ani jednou netrefil prostor mezi tyčemi.

63:20

Sibir drží puk a hraje na jistotu.

62:02

Akci Spartaku vyšperkoval Truňov ranou po ledě z mezikruží, Krasikov ji zvládl rozklekem.

60:47

Brulého křížnou střelu chytá Bespalov s jistotou.

60:01

Sibir šla potřetí do vedení díky využité přesilové hře, hostům se ale rovněž první využitou přesilovkou povedlo znovu vyrovnat a tak si oba celky zajistily z dnešního duelu bod. O druhý se bude hrát v pětiminutovém prodloužení 3 na 3, pokud nepadne gól, pak v rozstřelu.
Střely na bránu 13:10 (celkem 28:32). Vyloučení 3:4 (celkem 5:6). Využití 1:1 (celkem 1:1).

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:57

Spartakovci rozjeli jeden z posledních útoků, ale na modré čáře narazili a jen posouvají kotouč za bránu.

57:07

57:07 Kaspars DAUGAVINŠ - 3:3

57:07

Spartak právě vstřelil branku!
Potřetí je vyrovnáno, 6 vteřin před vypršením trestu zakončil bleskovou kombinaci na jeden dotek, kterou rozjel Hanzl a prodloužil Grigorjev, střelou na bližší tyč nad brankářovu lapačku KASPARS DAUGAVINŠ. Asistence: Michail Grigorjev, Robin Hanzl.

56:09

Drtivý tlak Moskvanů v přesilovce trvá, Nikoncev však také domácího brankáře nepřekonal.

55:49

Ilja Talalujev převzal prudkou přihrávku u tyčky, zblízka však neměl kudy propasírovat puk za dobře postaveného Krasikova.

4:3

Branky a nahrávky: 12. Romancev (Pervušin, Demidov), 39. Michajlov (Sajustov, Milovzorov), 55. Milovzorov (Sajustov, Demidov), 65. Šarov (Michajlov) – 38. Grišin, 40. A. Voronin (Cyplakov, Dyblenko), 58. Daugavinš (Grigorev, R. Hanzl)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (D. Taylor) – Loginov, Klimontov, Ignatovič, Ilja Morozov, Savčenko, D. Lukin, Demidov, Naumov – Brulé, Caron, J. Peltola – Sajustov, Michajlov, Milovzorov – V. Komarov, A. Jakovlev, Šarov – Pervušin, Romancev, Šaškov.

Spartak Moskva: Bespalov (J. Hudáček) – Grigorev, A. Osipov, Kutějkin (C), Dyblenko, Kulik, Gončarov, Grišin – Daugavinš, Maxwell, Truňov – Talalujev, Zubov, Fjodorov – Nikoncev, R. Hanzl, Lisin – Cyplakov, A. Voronin, Leščenko.

Rozhodčí: Oskirko, J. Cyplakov – Ivanov, Černyšov