14.01.2019, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 46. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.87 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:34:41)
Je konec. Frýdek-Místek dnes rozdrtil Kladno na svém ledě 5:1.
Začátek utkání byl hodně pozvolný, ale v 9. minutě vstřelil gól Mikulík, ovšem jeho trefa uznána nebyla, protože se dopustil vysoké holi. V 15. minutě domácí rozveselil David Klimša, který vstřelil gól.
Ve 25. minutě poslal rysy do dvoubrankového vedení Vít Christov. Ve 30. minutě ovšem po velké chybě domácího obránce snížil Svedlund. O šest minut později se ale podruhé v dnešním zápase prosadil Christov a vrátil dvoubrankové vedení na domácí stranu. A nakonec minutu před koncem se trefil také Bartko.
V 50. minutě zkompletoval Vít Christov, který byl ve třetí periodě jediným střelcem. Ke konci zápasu se ještě odehrávaly těžké hity a souboje nebo rvačky.

59:38

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Kaukič – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Klimša – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jakub Strnad – 2 min., hrubost).

59:38

A opět se do sebe pustily dvojice hráčů na ledové ploše a Kladno konec utkání velice těžce nezvládá!

59:16

Hala Polárka stojí na nohou a děkuji svým svěřencům za skvělý výkon.

58:20

58:10

Frýdeckomístečtí fanoušci už slaví velice cenné vítězství nad skvělým soupeřem z Kladna.

57:07

Hostující hráč opět tvrdě poslal soupeře k zemi, ale tentokrát se vylučovat nebude.

56:00

A opět se dostal do zakončení Rostislav Martynek, ale Brízgala předvedl další skvělý zákrok!

55:28

Martynek se ocitl v dobré šanci, ale jeho pokus bekhendem skončil na zákroku Danečka.

53:40

Rytíři dnešní pravděpodobně jistou prohru dost těžce nesou.

53:20

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Patrik Machač – 5 min., nedovolené bránění + osobní trest do konce utkání, nedovolené bránění). Trest odpyká Martin Bláha.

52:54

Kladno se dostalo ke střele, ale Daneček byl připraven a konec zápasu je velmi vyhrocený.

52:46

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Patrik Husák – 2 min., držení).

51:28

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2+2 min, hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Vampola – 2+2 min, hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

51:28

No pozor! Mikulík se pustil do bitky s kladenským hráčem, ale nakonec z toho žádná pořádná rvačka nebyla.

51:00

Daneček si poradil s další střelou kladenského hráče a v hale Polárka panuje skvělá atmosféra.

50:29

Nyní se domácí dopustili zakázaného uvolnění.

5:1

Branky a nahrávky: 15. Klimša (Martynek, Bartko), 25. Christov (J. Kalus, Motloch), 36. Christov (Kofroň), 39. Bartko (Novotný, Adámek), 50. Christov (Motloch, Kofroň) – 30. Svedlund

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Haman, Husák, Bartko, Zahradníček, Adámek, L. Kovář, D. Stránský – Mikulík (C), Novotný, Martynek (A) – Kofroň, Motloch, Christov – Rudovský, Klimša (A), Kaukič – Flok, Kuťák, J. Kalus.

Rytíři Kladno: Brízgala (Stahl) – Veber, Nash, Kehar, Lakos, P. Hořava, J. Říha – Svedlund, Vampola (A), J. Strnad (C) – Kružík, T. Kaut, Redlich – Zikmund, Machač (A), Jelínek – M. Bláha, Vildumetz, O. Bláha.

Rozhodčí: Václav Šutara, Pavel Obadal – Milan Štofa, Václav Beneš

Diváci: 1646

03:10 FRM 2 Mikulík, podrážení
08:46 KLA 2 J. Strnad, hákování
11:30 FRM 2 L. Daneček, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká D. Stránský
13:20 KLA 2 Zikmund, sekání
14:17 FRM 1:0 Klimša (Martynek, Bartko)
21:20 KLA 2 Machač, držení hole
23:13 KLA 2 Svedlund, sekání
24:58 FRM 2:0 Christov (J. Kalus, Motloch)
25:24 FRM 2 Kuťák, podrážení
29:37 KLA 2:1 Svedlund
34:27 KLA 2 Kehar, podrážení