Perth Glory FC – Western Sydney Wanderers FC

4:3

konec (0:1)

13.01.2019, 10:00 • 13. kolo • Adam Dořák

Viděli jsme bombastický druhý poločas! Ten nabídl strhující podívanou. Domácí začali aktivně, ale díky své díře v obraně inkasovali druhou branku a soupeř měl pohodlné dvou brankové vedení. Domácí však dokázali rychle odpovědět a snížili na 1:2! Perth nadále pokračoval ve své aktivní hře, ale opět doplatil na děravou obranu a soupeř si vrátil dvou brankové vedení. Perthu se podruhé podařil husarský kousek a velmi brzy přišla další snižující branka -2:3! Aby toho nebylo málo, Perth byl na koni ještě více a velmi brzy přišlo vyrovnání! Strhující koncovka druhého poločasu však nekončila a domácí se ujali poprvé vedení v zápase, když dokázali proměnit nařízený pokutový kop! Perth následně dokázal ubránit toto vydřené vedení a po pěkném zápase (zejména druhého poločasu) nakonec slaví tří bodové vítězství. (12:06:27)
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:12.

90+6

90+6

Hosté zahrávali ještě rohový kop, který byl přetažený.

90+5

Přihrávku z pravé strany nakonec dokázal obránce Perthu zastavit a ihned odkopává míč.

90+5

Poslední minuta nastaveného času. Míč na půlící čáře a hosté budou vhazovat aut.

90+3

Až nyní se daří hostům zaútočit, ale obrana Perthu zvládla nyní ubránit tuto situaci.

90+2

Perthu se však zatím stále daří držet míč na polovině svého soupeře.

90+1

Druhý poločas je nastaven o pět minut. To je poměrně dostatek času pro hostující celek k případnému vyrovnání.

90

Faul na polovině hostí a domácí budou zahrávat standardní situaci, se kterou nebudou rozhodně pospíchat.

89

Perth kombinuje s míčem na vlastní polovině. Uvidíme ještě nějaké drama?

88

Domácím se zatím bez problémů daří držet jedno brankový náskok.

87

Střídání v týmu Western Sydney Wanderers FC: ze hřiště odchází Yeboah, přichází Sotirio.

87

Žlutou kartu dostává Santalab (Perth Glory FC).

86

86. Juande JUANDE - 4:3

86

Perth Glory právě vstřelilo branku!
Pokutový kop bez větších problémů proměňuje JUANDE JUANDE. Tak tomu říkám otočení zápasu!

85

A podívejme se! Pro domácí celek je odpískaná penalta!

82

82. Andy KEOGH - 3:3

82

Neuvěřitelné! Domácí nakonec vyrovnávají stav zápasu a po pěkné rychlé akci z pravé strany přišla přesná přihrávka Franjice před branku a ANDY KEOGH již problém míč dorazit do branky. No, tak teď budou domácí výrazně na koni a uvidíme, jestli se jim ve zbytku zápasu podaří dotáhnout zápas do vítězství.

4:3

konec (0:1)

Branky: 70. Castro, 79. Franjic, 82. Keogh, 86. Juande (pen.) – 39. Yeboah, 67. Bonevacia, 77. Majok

Karty:   53. Brimmer (PEG), 87. Santalab (PEG) – 45+1. Baccus (WSW), 75. Mourdoukoutas (WSW)

Perth Glory FC: Reddy – Grant, Lowry (46. Davidson), Mrcela – Franjic, Juande, Brimmer, Neville – Chianese (46. Castro), Keogh, Ferreira (81. Santalab).
Náhradníci: Velaphi – Santalab, Kilkenny, Davidson, Castro

Western Sydney Wanderers FC: Suman – Russell, Mourdoukoutas, Hamill, Elrich – Baccus, O´Doherty (18. Majok) – Kamau, Fitzgerald (62. Mahazi), Bonevacia – Yeboah (87. Sotirio).
Náhradníci: Janjetovic – Cordier, Mahazi, Majok, Sotirio

Rozhodčí: K. Ams