13.01.2019, 08:00 • Fetisov Arena • Ondřej Klos

Tipsport: 4.2 4.37 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (10:22:21)
Česká stopa v utkání:
Karel Kubát: 0+1, 14:43
Vojtěch Polák: 0+0, 12:46
Jakub Nakládal: 0+0, 19:36
Sledovali jsme zápas mezi Admiral Vladivostok a Lokomotiv Jaroslavl, který končí výhrou hostů 2:4. Hosté potvrdili roli favorita a zvládl i tohle náročné utkání, kdy domácí hráli bez bázně a hany. Jako první se prosadil v 20.minutě Loktijonov, který využil v oslabení chybné rozehrávky Krasotkina. V 23.minutě bylo srovnáno, když se trefil Butuzov po přihrávce Kubáta v přesilové hře. Hosté pak dali tři branky v řadě zásluhou Averina, Slepce a Kozuna, kteří vypracovali tříbrankový náskok. Jako poslední se trefil domácí útočník Glazačev, který v 59.minutě vsítil čestnou branku. Admiral zůstává poslední, Jaroslavl je pár bodů od jistoty do play-off.
Střely na bránu po třetí třetině: 20-28

59:57

Jaroslavl drží puk na svých hokejkách a je jasné, že toto utkání zvládnou.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny a troufnu si říct i celého zápasu.

58:31

58:31 Konstantin GLAZAČEV - 2:4

58:31

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Autorem branky je KONSTANTIN GLAZAČEV, který zakončil podařenou kombinaci domácích šikovnou dorážkou v předbrankovém prostoru. Alespoň čestný zásah pro domácí, kteří si dvě branky zaslouží. Asistence: Alexandr Černikov a Alexandr Ugolnikov.

57:13

Jaroslavl jela brejk tři na dva, jenže pátá branka hostů se zatím odkládá.

56:49

Alexandr Mereskin před brankovištěm nedokázal usměrnit kotouč do brány. Vladivostok sráží mizerná koncovka.

56:20

Pavel Kudrjavcev ztratil v klíčové pozici kotouč nad Karlem Kubátem.

55:26

Domácí fanoušci nadále podporují své svěřence, kteří již přes měsíc dohrávají soutěž se ctí, protože nemají žádnou naději na play-off od začátku prosince.

54:53

Alexander Konnov v rychlém útoku vypálil ihned po přejezdu modré čáry, nicméně Konovalov měl jednoduchou práci.

53:28

Vladivostok už neklade žádný odpor. Lokomotiv si užívá zbytek utkání v útoku.

52:39

52:39 Brandon KOZUN - 1:4

52:39

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Tak je nejspíš hotovo! Autorem branky je BRANDON KOZUN, který dorazil puk za záda Krasotkina. Celá první útočná formace hostů tedy dokázala vstřelit branku. Jak Averin s Loktijonovem, tak i kanadský útočník Kozun! Asistence: Jegor Averin a Andrej Loktijonov.

52:00

Arťom Iljenko díky dobrému napadání vyvezl kotouč do středního pásma, kde jen lehce nahodil kotouč na domácího brankáře.

51:58

Jeden z domácích útočníků se natlačil do brány Konovalova, který s velkou dávkou štěstí udržel kotouč ve své výstroji.

51:10

Georgij Ivanov se zjevil před brankářem Krasotkinem, jenže jeho jemná teč Slepcovy přihrávky letí vedle.

50:40

Jaroslavli zbývá necelých deset minut utkání a nadále si hlídají své dvojbrankové vedení.

49:48

Obrovská šance domácích! Konstantin Glazačev se zjevil s kotoučem sám před brankářem Konovalovem, jenže ten nemusel zasahovat díky mizernému zakončení domácího útočníka.

49:33

Hosté v plném počtu. Jaroslavl ubránila první oslabení po inkasované brance ve třetí přesilové hře domácích.

48:41

Lokomotiv opět vyhodil puk k bráně Krastokina jsou čím dál tím blíž vítězství.

48:15

Vladivostok se sám vyhodil ze svého útočného pásma, domácí obměňují formaci.

47:33

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Averin – 2 min., podrážení).

46:50

Admiral se opět nedokázal udržet v útočném pásmu a tak třetí domácí formace jde střídat.

46:25

Domácí se nemohou v útočné fáze hry vůbec prosadit. Lokomotiv nadále skvěle brání.

45:07

Domácí v plném počtu. Admiral Vladivostok ubránil i své druhé oslabení v tomto utkání a nadále mají naději na obrat zápasu.

44:07

Rušan Rafikov pálil od modré pouze do připraveného Jurije Petrova. Domácí se dnes v oslabení brání velice dobře.

43:27

Staffan Kronwall diriguje své hráče v této přesilové hře. Zatím s emu to příliš nedaří, protože domácí vyhodili puk do středního pásma již podruhé.

43:07

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Roman Tatalin – 2 min., vysoká hůl).

42:13

Hosté zamkli svého soupeře v jeho vlastní třetině, kde si šikovně přihrávají kolem mantinelů.

41:41

Jaroslavl si kontroluje své vedení a zatím to nevypadá, že by domácí dokázali zdramatizovat toto defenzivní utkání.

41:01

Pavel Kudrjavcev ve finální fázi nedokázal přihrát na Ivanova, který se řítil do útočného pásma domácích.

40:33

Denis Alexejev první střelou ve třetí třetině příliš neohrozil brankáře Krastokina, který je stále ještě hodně otřesený po své chybě při první brance Lokomotivu.

40:01

Úvodní buly třetiny opět vyhrál domácí Vasilij Strelcov, který je na vhazování velice úspěšný.

40:01

Střely na bránu po druhé třetině: 12-21
Sledovali jsme druhou třetinu mezi Vladivostokem a Jaroslavlí, která končí výhrou hostů 1:2. Celkově vedou hosté 1:3 a jsou o dva kroky blíž ke dvěma bodům. Jako první se v druhé periodě prosadil v 23.minutě Butuzov, který využil první přesilovou hru v utkání. V 31.minutě opět vedli hosté, když se trefil Averin ihned po buly. V 38.minutě dává důležitou pojistku Slepec, který navazuje na dobré výkony z MS juniorů, kde společně s Denisenkem byl klíčovým mužem Ruska. Uvidíme, co nám přinese poslední třetina.
Třetí třetina začne zhruba za patnáct minut.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:42

Poslední minuta se odehrála hlavně ve středním pásmu, kde se bojovalo u kotouč, u kterého bylo hned pět hráčů.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny.

38:22

Druhá třetina se nám chýlí ke konci a domácí hráči neznají žádný recept na hostující obranu, která je jedna z nejlepších v lize.

37:24

37:24 Kirill SLEPEC - 1:3

37:24

Jaroslavl jde do trháku! Autorem branky je KIRILL SLEPEC, který v rychlém protiútoku překonal domácího brankáře Krasotkina. Lokomotiv již vede 1:3! Asistence: Denis Alexejev a Daniil Apalkov.

36:38

Artur Karmaškov nahodil puk pouze na Konovalova, který v pohodě vyráží do rohu mantinelu.

35:44

Ani další rychlý útok Admiralu se moc nevyvedl. Pevná obrana Lokomotivu si drží svůj standard.

35:23

Alexandr Mereskin nestihl dojet přihrávku od Ďjakova. Píská se tedy zakázané uvolnění.

35:06

Stěpan Sannikov a jeho útok byl ukončen ofsajdem. Jaroslavli se útočná fáze stále moc nedaří.

34:35

Domácí v plném počtu. Vladivostok bez problémů ubránil své první oslabení v tomto utkání.

33:57

Další vyhození domácích, kterým zbývá něco málo kolem půl minuty v oslabení.

33:33

Domácí dobře vyhodili puk přes všechny čáry. Zatím se brání v prvním oslabení v tomto utkání vcelku dobře.

32:35

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Mereskin – 2 min., podrážení).

32:01

Zatím se jim to moc nedaří. Admiral se soustředí na obranu, která je jejich jednou nadějí na to, aby byli ve hře o vítězství.

31:35

Lokomotiv je plný sil a po druhé brance v utkání má již zápas vcelku pevně v moci. Uvidíme, zda dokážou přidat další branky.

30:46

30:46 Nikolaj AVERIN - 1:2

30:46

Pěkná rychlá akce! Autorem branky je NIKOLAJ AVERIN, kterému přihrál Lotijonov z buly a tento ruský útočník vystřelil do levé šibenice. Celá situace se odehrála v jedné sekundě! Asistence: Andrej Loktijonov.

30:30

Po polovině utkání je stav nadále srovnaný 1:1. Jaroslavli se nepodařil další útok, který byl ukončen ofsajdem.

29:41

Domácím se nepíská zakázané uvolnění a tak mohou s velkým štěstím vystřídat, tlak hostů se stupňuje.

29:17

Karel Kubát opět nebezpečně střílel od modré, jenže Konovalov vyráží. Druhý bod český obránce zatím nepřidá.

28:39

Jarosli se stále nedaří překonat domácí obranu, která je kromě obrovské chyby Krasotkina stoprocentní.

27:03

Ke střele se nakonec odhodlal Staffan Kronwall, jenže jeho pokus nechal vyniknout Krasotkina.

26:24

Lokomotiv je naskládaný v útočném pásmu, zatím kombinují pouze kolem mantinelů.

25:44

Po dalším přerušení následuje první komerční pauz druhé třetiny. Hra je po brance domácích hodně rozháraná.

24:03

K pěkné střele se odhodlal Sergej Koňkov, nicméně jeho pokus letí těsně vedle Konovalovy brány.

23:45

Lokomotiv se žene do vedení, protože remíza proti předposlednímu týmu Východní konference jim rozhodně nestačí.

22:45

22:45 Vladimir BUTUZOV - 1:1

22:45

Domácí nakonec srovnávají! Autorem branky je VLADIMIR BUTUZOV, který vjel do útočného pásma a krásnou střelou do levé šibenice nedal brankářovi žádnou šanci. Asistence: Karel Kubát a Jurij Kozlovskij.

21:36

Admiralu se ani třetí přesilová hra moc nedaří, Jaroslavl si zatím úspěšně hlídá své nejtěsnější možné vedení.

20:51

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktijonov – 2 min., vysoká hůl).

20:45

Hosté v plném počtu. Jaroslavl ubránila i své druhé oslabení, navíc v něm skóroval Loktijonov.

20:41

Jaroslavl brání zbytek přesilové hry ve velkém stylu, domácí se nemohou dostat do útočné třetiny.

20:01

Úvodní buly druh třetiny vyhrál domácí centr Vasilij Strelcov.

20:01

Střely na bránu po první třetině: 5-11
Sledovali jsme první třetinu mezi Vladivostokem a Jaroslavlí, která skončila výhrou hostů 0:1 po brance Loktijonova, který využil obrovské chyby domácího brankáře. Celá třetina byla jinak bez žádných větších šancí, domácí byli aktivnější, jenže přes dobrou obranu hostů zatím neměli nárok. Uvidíme, co nám přinese druhá perioda.
Druhá třetina začne zhruba za patnáct minut.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:04

19:04 Andrej LOKTIJONOV - 0:1

19:04

Obrovská chyba domácího brankáře! Autorem branky je ANDREJ LOKTIJONOV, který dobře napadal a díky chybě brankáře Krasotkina vybruslil před bránu a střelou poslal puk do prázdné klece domácích.

18:45

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Jevgenij Korotkov – 2 min., vysoká hůl).

18:07

Alexandr Mereskin nepřihrál přesně na Glazačeva. Kdyby s emu to povedlo, tak domácí mají první velkou šanci.

17:30

První třetina se nám chýlí ke konci a nadále jsme kromě jedné šance hostů neviděli stoprocentní šanci.

16:39

Další zakázané uvolnění Jaroslavle, která má v obranné fázi hry obrovské problémy, i když je jejich obrana dobrá a domácí útok statisticky špatný, nicméně tyto číslo v dnešním utkání moc neznamenají.

16:18

Karel Kubát vystřelil u levého mantinelu. Rána neměla šanci na úspěch, domácí to musejí zkusit jinak a lépe.

15:30

První velká šance hostů! Ti udělali obrovský závar před Krasotkinem, jenže ten i díky přispění obránců zblokoval minimálně tři střelecké pokusy hostů.

14:33

Zde ovšem Denis Alexejev udělal lacinou ztrátu a domácí jsou na kotouči. Zatím to je třetina obran a hlavně brankářů.

14:19

Artur Karmaškov nebyl úspěšný v napadání, Lokomotiv je naskládaný v útočném pásmu.

13:45

Alexandr Jelesin celkem bez problémů vyvedl puk do středního pásma. Jaroslavl i se ovšem stále nedaří překonat domácí val.

13:20

Vasilij Strelcov nahodil puk na Konovalova, který má zatím pět úspěšných zákroků. Jeho soupeř v bráně Admirálu má již sedm.

12:48

Vladivostok se opět ubránil, oba celk střídají své formace na ledovém kluzišti.

12:16

Pavel Kudrjavcev přihrál do rohu na Iljenka, nicméně ten nic kouzelného nevymyslel.

11:42

Vladivostok se opět dostal do útoku, nicméně tam hostující hráči pracují velmi dobře.

10:55

Po přesilové hře domácích se nic moc nehraje. Lokomotiv přijal tempo Admiralu, který je jedním z nejhorších týmů v lize.

09:14

Anton Krasotkin předvedl výborný zákrok proti Rušanu Rafikovi, který pomohl útočníkův v rychlém protiútoku.

08:46

Další střídání se odehrálo ve středním pásmu, kde se ani jednomu celku nedařilo přejít do útočného pásma.

08:18

Hosté v plném počtu. Lokomotiv ubránil své první oslabení v tomto utkání.

07:20

Jaroslavl se vydala na útočný výlet a Krasotkin musel zasahovat. Lokomotiv zvládá oslabení bez žádných větších problémů.

06:59

Alexandr Strelcov dobře střílel z první, nicméně jeho ránu blokuje Stěpan Sannikov.

06:18

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Brandon Kozun – 2 min., podrážení).

05:34

Admiral ovšem dál hraje celkem dobře a zatím je vyrovnaným soupeřem. Uvidíme, na jak dlouho jim to vydrží.

04:55

Ilja Konovalov předvedl výborný zákrok proti Stěpanu Zacharčukovi, který se pokusil o blafák do bekhendu, brankář byl pozorný.

04:23

Jaroslavl se pomalu zvedá a jako jasný favorit utkání si zjednává respekt.

03:57

Konstantin Glazačev vjel do útočného pásma, nicméně jeho atak ukončil Jakub Nakládal.

03:03

Anton Krasotkin si připisuje první úspěšný zákrok po střele Staffana Kronwalla.

02:34

Lokomotiv ukončil tlak domácích dalším zakázaným uvolněním. Admiral by měl vstřelit branku, jinak je jejich aktivita zbytečná.

01:48

Domácí nadále hýří aktivitou, Jaroslavl je pod velkým tlakem.

00:26

Druhé zakázané uvolnění Jaroslavle v krátkém sledu. Admiral vstoupil do utkání aktivně.

00:01

Úvodní buly vyhrál domácí Vladivostok. Ten oblékl tmavé dresy, Jaroslavl oblékla bílé dresy.

00:01

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – S. Zacharčuk, Ugolnikov (A), Kozlovskij, Miščenko, Ďjakov, Karmaškov, Tatalin, Kubát – Koňkov (C), V. Strelcov, A. Strelcov – V. Butuzov, J. Petrov, Černikov – K. Voronin, Mereskin, Glazačev (A) – Zajcev, V. Polák, Konnov.

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal, Rafikov, Kronwall (C), Jelesin, Afanasjev, Čerepanov, N. Averin – Kozun, Loktijonov, J. Averin (A) – Sannikov, Alexejev, Denisenko – Kudrjavcev, J. Korotkov, Iljenko – Slepec, Ivanov, Kovalenko – Apalkov (A).

Rozhodčí: Edward Odinsh, Denis Bondar-Dmitrij Golovlev, Artjom Sávekkov.

13.02.17 Jaroslavl-Vladivostok 6 : 1
26.08.16 Vladivostok-Jaroslavl 3 : 4(3 : 3)
Lokomotiv Jaroslavl se nachází na čtvrtém místě Západní konference a jen pár bodů je dělí od jistoty play-off, protože na osmé místo mají náskok hned třinácti bodů. Na svém kontě tedy mají za 48 utkání 63 bodů za 24 výher, šest výher v prodloužení a tří proher v prodloužení. Skóre mají kladné 118:94. Z posledních pěti utkání získali 6 bodů za tři výhry. V posledním utkání podlehli Petrohradu 0:4. Nejproduktivnějším hráčem je s 31 body za dvanáct branek a devatenáct asistencí Loktionov.
Admiral Vladivostok se momentálně nachází na posledním třináctém místě Východní konference. Na svém kontě mají za 45 utkání 29 bodů za devět výher, tři výhry v prodloužení a pět proher v prodloužení. Skóre mají záporné 95:137 Z posledních pěti utkání získali ovšem pět bodů za dvě výhry a prohru v prodloužení. V posledním utkání zdolali 3:1 Chabarovsk a snížili tak jejich ztrátu na dvanácté místo na dva body. Nejproduktivnějším hráčem je s 22 body za třináct branek a devět asistencí Glazačev.
Hezký den u sledování ruské KHL! V dnešním utkání se představí domácí Admiral Vladivostok, který vyzve Lokomotiv Jaroslavl. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.

2:4

Branky a nahrávky: 23. V. Butuzov (Kubát, Kozlovskij), 59. Glazačev (Černikov, Ugolnikov) – 20. Loktijonov, 31. N. Averin (Loktijonov), 38. Slepec (Alexejev, Apalkov), 53. Kozun (N. Averin, Loktijonov)

Rozhodčí: Edward Odins, Denis Bondar-Dmitrij Golovlev, Artjom Sávekkov

06:18 JAR 2 Kozun, podrážení
18:45 JAR 2 J. Korotkov, vysoká hůl
19:04 JAR 0:1 Loktijonov
20:51 JAR 2 Loktijonov, vysoká hůl
22:45 VLD 1:1 V. Butuzov (Kubát, Kozlovskij)
30:46 JAR 1:2 N. Averin (Loktijonov)
32:35 VLD 2 Mereskin, podrážení
37:24 JAR 1:3 Slepec (Alexejev, Apalkov)