3:1
konec (0:0, 0:1, 3:0)
13.01.2019, 15:30 • ČPP Aréna • 35. kolo • Petr Šatalík
Tipsport: 2.1 4.15 3.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.1 - 4.15 - 3.0
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
3:1
konec (0:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 50. Paulovič (Zámorský, Koukal), 53. M. Chalupa (Koukal), 60. Zámorský (Cingel) – 32. Šmíd (L. Hudáček, L. Krenželok)
Karty:
Neproměněná penalta:
Mountfield HK:
Maxwell (J. Pavelka) – Zámorský, Linhart (A), Graňák (C), Cibulskis, F. Pavlík, Rosandić, Nedomlel – Smoleňák, Koukal, M. Chalupa – Vincour, Cingel, Dragoun – Paulovič, Bičevskis, Miškář – Vopelka, Kukumberg, Rákos (A).
Náhradníci:
Trenér:
Bílí Tygři Liberec:
Will (Schwarz) – Stříteský, Derner, T. Hanousek, Šmíd (A), Doherty, Ševc, Maier – Lenc, L. Hudáček, Birner – Valský, Filippi, M. Kvapil – Ordoš, P. Jelínek (C), L. Krenželok – M. Zachar, Redenbach, J. Vlach.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Frodl, Špringl
Diváci: 5551
1. třetina | ||||
04:17 | HKM | 2 | Vincour, hákování | |
06:27 | HKM | 2 | Zámorský, příliš mnoho hráčů | |
14:27 | HKM | 2 | Rákos, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:57 | HKM | 2 | Rákos, sekání | |
30:20 | HKM | 2 | Rákos, nesportovní chování | |
31:16 | LIB | 0:1 | Šmíd (L. Hudáček, L. Krenželok) | |
36:50 | LIB | 2 | Lenc, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:51 | LIB | 2 | L. Hudáček, hákování | |
46:13 | HKM | 2 | Rosandić, vysoká hůl | |
49:08 | HKM | 1:1 | Paulovič (Zámorský, Koukal) | |
52:46 | HKM | 2:1 | M. Chalupa (Koukal) | |
59:09 | HKM | 3:1 | Zámorský (Cingel) | |
Konec |
Buffalo – Tampa 01:00 3:5
Montreal – Colorado 01:00 3:0
Washington – Columbus • po prodl. 01:00 1:2
Toronto – Boston 01:15 2:3
Minnesota – Detroit 02:00 2:5
Chicago – Vegas • po prodl. 02:30 3:4
Dallas – St. Louis 03:10 1:3
San Jose – Ottawa 04:00 4:1
Edmonton – Arizona 04:00 2:3
Los Angeles – Pittsburgh 04:38 5:2
Carolina – Nashville 18:30 6:3
Chabarovsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 08:00 2:3
Kunlun – Jokerit 08:00 3:5
Vladivostok – Jaroslavl 08:00 2:4
Novosibirsk – Ufa 11:30 4:2
Barys – Soči • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Magnitogorsk – Nižněkamsk 13:00 5:2
CSKA Moskva – Minsk 15:00 3:0
N.Novgorod – Dynamo Moskva 15:00 1:3
Omsk – Spartak Moskva 15:00 3:1
Petrohrad – Viťaz 15:00 3:1
Riga – Čeljabinsk • po prodl. 16:00 1:2
Slovan – Jekatěrinburg 17:30 3:6
46:13
41:51
36:50
30:20
22:57
14:27
06:27
04:17