SP - sprinty mužů a žen, Drážďany
Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR)
konec
12.01.2019, 13:20 • Drážďany (Německo)
•
Martin Augustin (@ogy_16)
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
SP - sprinty mužů a žen, Drážďany
Vítěz: S. Nilssonová (SWE), S. Skar (NOR)
konec
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Statistiky:
Konečné pořadí závodu mužů
1. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
2. Gleb Retivych (RUS)
3. Erik Valnes (NOR)
4. Richard Jouve (FRA)
5. Lucas Chanavat (FRA)
6. Baptiste Gros (FRA)
...
24. Michal Novák (CZE)
Konečné pořadí závodu žen:
1. Stina Nilssonová (SWE)
2. Maja Dahlqvistová (SWE)
3. Jonna Sundlingová (SWE)
4. Nadine Fähndrichová (SUI)
5. Sophie Caldwellová (USA)
6. Alenka Čebašeková (SLO)
Startovní listina závodu mužů:
1. Federico Pellegrino (ITA)
2. Andrew Young (GBR)
3. Gleb Retivych (RUS)
4. Andrej Krasnov (RUS)
5. Sindre Bjørnestad Skar (NOR)
6. Pål Golberg (NOR)
7. Gustaf Berglund (SWE)
8. Gjøran Tefre (NOR)
9. Richard Jouve (FRA)
10. Stepan Terentjev (LTU)
11. Erik Valnes (NOR)
12. Valentin Chauvin (FRA)
13. Baptiste Gros (FRA)
14. James Clugnet (GBR)
15. Miha Šimenč (SLO)
16. Janosch Brugger (GER)
17. Michal Novák (CZE)
18. Clement Arnault (FRA)
19. Andrew Newell (USA)
20. Renaud Jay (FRA)
21. Eirik Brandsdal (NOR)
22. Lucas Chanavat (FRA)
23. Johan Häggström (SWE)
24. Gustav Nordström (SWE)
25. Jovian Hediger (SUI)
26. Roman Schaad (SUI)
27. Arťem Malcev (RUS)
28. Kevin Bolger (USA)
29. Kasper Stadaas (NOR)
30. Sebastian Eisenlauer (GER)
Startovní listina závodu žen:
1. Hanna Falková (SWE)
2. Sophie Caldwellová (USA)
3. Stina Nilssonová (SWE)
4. Evelina Settlinová (SWE)
5. Sandra Ringwaldová (GER)
6. Jonna Sundlingová (SWE)
7. Greta Laurentová (ITA)
8. Laurien van der Graaffová (SUI)
9. Nadine Fähndrichová (SUI)
10. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
11. Katja Višnarová (SLO)
12. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
13. Alenka Čebašeková (SLO)
14. Maja Dahlqvistová (SWE)
15. Victoria Carlová (GER)
16. Ane Appelkvist Stensethová (NOR)
17. Mari Eideová (NOR)
18. Vesna Fabjanová (SLO)
19. Elisabeth Schichová (GER)
20. Dahria Beattyová (CAN)
21. Laura Gimmlerová (GER)
22. Tatjana Alešinová (RUS)
23. Julia Kernová (USA)
24. Sofie Krehlová (GER)
25. Lucia Scardoniová (ITA)
26. Anne Winklerová (GER)
27. Ajda Bajazitová (RUS)
28. Nadine Herrmannová (GER)
29. Monika Skinderová (POL)
30. Natalja Matvejevová (RUS)
ČF4
Dojezd čtvrté jízdy i s Michalem Novákem.