3:1
konec (1:0, 1:0, 1:1)
12.01.2019, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 31. kolo • Jan Přikryl (@PrikrylJ)
Tipsport: 1.25 6.5 6.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.25 - 6.5 - 6.4
HC Stadion Vrchlabí – HC Děčín
3:1
konec (1:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 8. Urban (TS), 27. Bendík (Mrňa, Hozák), 49. Berger (Jirků) – 50. Drašar (Procházka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Vrchlabí:
Soukup (Abrahám) – Vágner, Muška, Havránek, Bendík (A), Moník J., Jirků (C), Bučko – Pšurný, Hozák, Půlpán A., Berger, Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Pilař, Bláha, Moník F.
Náhradníci:
Trenér:
HC Děčín:
Lavinger (Kácha) – Kaltenböck, Loukota, Zukal, Vaněk, Procházka, Balcar – Zajan, Drašar, Volráb, Tůma, Oliverius (C), Petráš, Bárdoš, Kopta, Kordule
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Battěk Tomáš, Ing. – Marek Svatopluk, Ovsík Kryštof
Diváci: 954
1. třetina | ||||
07:48 | DEC | TS | Kaltenböck, hákování | |
07:48 | VRC | 1:0 | Urban (TS) | |
08:36 | DEC | 2 | Drašar, držení | |
13:27 | VRC | 2 | Mrňa, pozdní dohrání | |
18:15 | DEC | 2 | Oliverius, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:54 | VRC | 2 | Bendík, hákování | |
22:19 | DEC | 2 | Vaněk, sekání | |
DEC | 10 | Zajan, nesportovní chování | ||
25:01 | DEC | 2 | Petráš, hákování | |
26:39 | VRC | 2:0 | Bendík (Mrňa, Hozák) | |
27:20 | VRC | 2 | Chalupa, držení | |
35:29 | VRC | 2 | Bláha, hákování | |
36:17 | VRC | TS | Vágner, sekání | |
36:46 | VRC | 2 | Jirků, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
38:21 | DEC | 2 | Petráš, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:53 | VRC | 2 | Urban, hákování | |
44:43 | DEC | 2 | Drašar, sekání | |
44:57 | DEC | 2 | Kaltenböck, posunutí hole | |
47:27 | DEC | 2 | Tůma, vysoká hůl | |
48:54 | VRC | 3:0 | Berger (Jirků) | |
49:26 | DEC | 3:1 | Drašar (Procházka) | |
50:12 | DEC | 2+10 | Balcar, sekání+nesportovní chování | |
DEC | 10+2 | Volráb, nesportovní chování+hrubost, odpyká Procházka | ||
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
50:12
Vyloučení v týmu HC Děčín (Volráb – 10 min. osobní trest, nesportovní chování + 2 min., hrubost). Trest odpyká Procházka.
47:27
44:57
44:43
41:53
38:21
36:46
36:17
35:29
27:20
25:01
22:19
Vyloučení v týmu HC Děčín (Zajan – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
20:54
18:15
13:27
08:36
07:48