1:2
konec (0:0, 1:1, 0:1)
12.01.2019, 19:10 • Barclays Center, New York • Vendula Zdražilová
Tipsport: 1.82 4.07 3.81 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.82 - 4.07 - 3.81
New York Islanders – New York Rangers
1:2
konec (0:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 29. Beauvillier (Jo. Bailey, Pulock) – 35. Chytil (Nieves), 55. Zuccarello (DeAngelo, Zibanejad)
Karty:
Neproměněná penalta:
New York Islanders:
Lehner (Greiss) – Boychuk, Leddy, Pulock, Sbisa, Mayfield, D. Toews – Eberle, B. Nelson (C), Lee (A) – Jo. Bailey, Barzal, Beauvillier – Komarov, Filppula, Johnston (A) – Clutterbuck, Cizikas, M. Martin.
Náhradníci:
Trenér:
New York Rangers:
Georgijev (H. Lundqvist) – DeAngelo, M. Staal (A), McQuaid, Skjei, Shattenkirk, Claesson – Zuccarello, Zibanejad (A), Kreider – Fast (A), R. Strome, Chytil – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – Bučněvič, Nieves, C. McLeod.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rank, Sutherland – Brisebois, MacPherson
Diváci: 15497
1. třetina | ||||
01:17 | NYI | 2 | Pulock, podrážení | |
07:58 | NYR | 2 | Zuccarello, držení | |
11:48 | NYR | 2 | McQuaid, nedovolené bránění | |
13:39 | NYR | 2 | Claesson, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:40 | NYR | 2 | Kreider, držení | |
28:39 | NYI | 1:0 | Beauvillier (Jo. Bailey, Pulock) | |
30:23 | NYI | 2 | B. Nelson, hákování | |
31:35 | NYI | 2 | Sbisa, hákování | |
34:09 | NYR | 1:1 | Chytil (Nieves) | |
36:21 | NYR | 2 | Fast, podrážení | |
37:06 | NYR | 2 | R. Strome, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
54:55 | NYR | 1:2 | Zuccarello (DeAngelo, Zibanejad) | |
57:43 | NYI | 2 | Filppula, hákování | |
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
57:43
37:06
36:21
31:35
30:23
26:40
13:39
11:48
07:58
01:17