12.01.2019, 19:00 • Prudential Center, Newark • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.32 3.81 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pavel Zacha (NJD) 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:35
Jakub Voráček (PHI) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:19
Radko Gudas (PHI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:50 (21:42:29)

1. Nico Hischier (NJD) 1+1
2. Mackenzie Blackwood (NJD) 32 zák., 2 góly, 94,1%
3. David Severson (NJD) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 26-34; Zablokované střely: 14-14; Vhazování: 46%-54%; Hity: 10-17; Přesilové hry: 0/5-0/3; Trestné minuty: 10-14.
Mackenzie Blackwood se vrátil do brány Devils a v souboji dvou nováčků byl úspěšnější, když předvedl několik skvělých zákroků a na rozdíl od Cartera Harta v bráně Flyers inkasoval jeden jediný gól a až dvě sekundy před koncem ho podruhé překonal Sean Couturier. O výhře Devils rozhodl Nico Hischier, který vstřelil gól a na jeden přihrál. Konečný výsledek zápasu. New Jersey Devils 3 Philadelphia Flyers 2.

59:58

59:58 Sean COUTURIER - 3:2

59:58

Philadelphia právě vstřelila branku!
SEAN COUTURIER si najel v závěru na fantastickou kolmou přihrávku Jakuba Voráčka z pravého kruhu obranného pásma a od modré čáry se řítil do samostatného úniku, který zakončil střelou k levé tyči! Flyers snížili pozdě. Asistence: Jakub Voráček a James van Riemsdyk.

59:36

Brian Boyle minul prázdnou bránu Philadelphie a vyhodil puk vedle pravé tyče na zakázané uvolnění.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:44

Jakub Voráček na pravém křídle vypálil z úhlu opět s příklepem, Mackenzie Blackwood ale puk znovu vyrazil.

57:16

Carter Hart vyrazil na střídačku a Flyers zkouší snížit během přesilové hry při hře bez brankáře!

56:56

Damon Severson byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Flyers si v závěru zahrají přesilovou hru.

56:52

Jakub Voráček napřáhl na bodu pravého kruhu ke tvrdé ráně s příklepem, kterou na přední tyči Mackenzie Blackwood dokázal výborně vyrazit!

56:22

Philadelphia je v závěru zápasu jasně lepší, jenže Devils drží nad vodou hrdina Mackenzie Blackwood.

56:00

Pavel Zacha se snažil prosadit po přihrávce zpoza brány, jenže neuspěl a Carter Hart zmrazil puk pod lapačkou. Po přerušení probíhá poslední reklamní přestávka a Devils jsou hodně blízko vítězství.

55:41

Dnešní utkání sleduje 16514 diváků.

55:34

James van Riemsdyk nepřesně rozehrál pod tlakem Devils a pískalo se další zakázané uvolnění.

55:08

Nepřesná přihrávka Flyers podél střídaček zamířila na zakázané uvolnění a hra byla přerušena.

3:2

Branky a nahrávky: 7. Severson (Stafford, Zacha), 26. Hischier, 42. Wood (Hischier, Coleman) – 36. J. van Riemsdyk (Couturier, Provorov), 60. Couturier (Voráček, J. van Riemsdyk)

New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, Butcher, Müller, Lovejoy – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri (A) – Bratt, Zajac (A), Coleman – Wood, Zacha, Stafford – Seney, Boyle, Noesen. Hlavní trenér: John Hynes.

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Gudas, Hägg, Folin – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Weise. Hlavní trenér: Scott Gordon.

Rozhodčí: Steve Kozari, Brad Watson. Čároví: Tim Nowak, Brian Murphy

Diváci: 16514

06:32 NJD 1:0 Severson (Stafford, Zacha)
10:52 PHI 2 Voráček, hákování
15:25 PHI 2 Hägg, podrážení
21:46 PHI 2 Sanheim, hákování