4:3
konec (0:1, 2:1, 2:1)
12.01.2019, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Martin Augustin (@ogy_16)
Tipsport: 1.72 4.24 4.13 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.72 - 4.24 - 4.13
Calgary Flames – Florida Panthers
4:3
konec (0:1, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 31. Frolík (Backlund, Kylington), 36. Giordano (Frolík, Hamonic), 49. Tkachuk (Frolík), 59. Monahan (J. Gaudreau, E. Lindholm) – 7. Hoffman, 21. Huberdeau (Yandle, Luongo), 60. Dadonov (Vatrano, Barkov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Calgary Flames:
Rittich (M. Smith) – Brodie, Giordano (C), Hamonic, Hanifin, R. Andersson, Kylington – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk (A) – Neal, Jankowski, S. Bennett – Czarnik, D. Ryan, Mangiapane.
Náhradníci:
Trenér:
Florida Panthers:
Luongo (Reimer) – Ekblad (A), Yandle (A), Pysyk, Matheson, Weegar, Kiselevič – Malgin, Barkov (C), Huberdeau – Hoffman, McCann, Dadonov – Brouwer, Borgström, Vatrano – Sceviour, Lammikko, Hawryluk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: McCauley, Rehman – Barton, Driscoll
Diváci: 18579
1. třetina | ||||
06:18 | FLA | 0:1 | Hoffman | |
15:18 | CGY | 2 | Rittich, zdržování hry / zašlapování puku | |
19:30 | CGY | 2 | Hamonic, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:20 | FLA | 0:2 | Huberdeau (Yandle, Luongo) | |
30:14 | CGY | 1:2 | Frolík (Backlund, Kylington) | |
35:10 | CGY | 2:2 | Giordano (Frolík, Hamonic) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:29 | CGY | 3:2 | Tkachuk (Frolík) | |
58:11 | FLA | 2 | Huberdeau, podrážení | |
58:33 | CGY | 4:2 | Monahan (J. Gaudreau, E. Lindholm) | |
58:33 | FLA | OK | Yandle, nesportovní chování | |
FLA | OK | Huberdeau, nesportovní chování | ||
59:40 | FLA | 4:3 | Dadonov (Vatrano, Barkov) | |
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
58:33
58:11
19:30
15:18