Statistiky:
Průběžné pořadí víceboje (přepočet na rozestupy pro závod na 1500 metrů)
1. Antoinette de Jongová (NED)
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +2,72
3. Ireen Wüstová (NED) +4,86
4. Martina Sáblíková (CZE) +5,36
5. Natalja Voroninová (RUS) +6,33
6. Carlijn Achtereekteová (NED) +7,09
7. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +7,42
8. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +7,77
9. Ida Njåtunová (NOR) +9,52
10. Ragne Wiklundová (NOR) +10,60
11. Roxanne Dufterová (GER) +11,25
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +11,40
13. Saskia Alusaluová (EST) +15,23
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +16,87
15. Karolina Gasecká (POL) +18,68
16. Michelle Uhrigová (GER) +18,94
Výsledky závodu na 3000 metrů
1. Antoinette de Jongová (NED) 4:08,075
2. Martina Sáblíková (CZE) +0,15
3. Francesca Lollobrigidová (ITA) +3,20
4. Natalja Voroninová (RUS) +3,22
5. Carlijn Achtereekteová (NED) +3,85
6. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +6,08
7. Ireen Wüstová (NED) +6,54
8. Roxanne Dufterová (GER) +11,21
9. Ida Njåtunová (NOR) +11,41
10. Ragne Wiklundová (NOR) +12,26
11. Saskia Alusaluová (EST) +14,12
12. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +15,11
13. Nikola Zdráhalová (CZE) +17,69
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +20,35
15. Karolina Gasecká (POL) +23,30
16. Michelle Uhrigová (GER) +24,42
Startovní listina
1/8
1. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
2. Ragne Wiklundová (NOR)
2/8
3. Michelle Uhrigová (GER)
4. Nikola Zdráhalová (CZE)
3/8
5. Ida Njåtunová (NOR)
6. Saskia Alusaluová (EST)
4/8
7. Karolina Gasecká (POL)
8. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
5/8
9. Natalja Voroninová (RUS)
10. Francesca Lollobrigidová (ITA)
6/8
11. Carlijn Achtereekteová (NED)
12. Martina Sáblíková (CZE)
7/8
13. Antoinette de Jongová (NED)
14. Roxanne Dufterová (GER)
8/8
15. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
16. Ireen Wüstová (NED)
1. Antoinette de Jongová (NED)
2. Francesca Lollobrigidová (ITA) +2,72
3. Ireen Wüstová (NED) +4,86
4. Martina Sáblíková (CZE) +5,36
5. Natalja Voroninová (RUS) +6,33
6. Carlijn Achtereekteová (NED) +7,09
7. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +7,42
8. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +7,77
9. Ida Njåtunová (NOR) +9,52
10. Ragne Wiklundová (NOR) +10,60
11. Roxanne Dufterová (GER) +11,25
12. Nikola Zdráhalová (CZE) +11,40
13. Saskia Alusaluová (EST) +15,23
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +16,87
15. Karolina Gasecká (POL) +18,68
16. Michelle Uhrigová (GER) +18,94
1. Antoinette de Jongová (NED) 4:08,075
2. Martina Sáblíková (CZE) +0,15
3. Francesca Lollobrigidová (ITA) +3,20
4. Natalja Voroninová (RUS) +3,22
5. Carlijn Achtereekteová (NED) +3,85
6. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +6,08
7. Ireen Wüstová (NED) +6,54
8. Roxanne Dufterová (GER) +11,21
9. Ida Njåtunová (NOR) +11,41
10. Ragne Wiklundová (NOR) +12,26
11. Saskia Alusaluová (EST) +14,12
12. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +15,11
13. Nikola Zdráhalová (CZE) +17,69
14. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +20,35
15. Karolina Gasecká (POL) +23,30
16. Michelle Uhrigová (GER) +24,42
Na tříkilometrové trati uspěla také Martina Sáblíková, která obsadila druhé místo se ztrátou jen 15 setin a před druhým dnem soutěže se posunula na průběžnou čtvrtou pozici.
8
8
8
8
8
8
8
7
7
7
7
7
7
7
6
6
6
6
6
6
6
6
6
6
5
5
5
5
5
5
5
5
1. Ida Njåtunová (NOR) 4:19,49
2. Ragne Wiklundová (NOR) +0,84
3. Saskia Alusaluová (EST) +2,71
4. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +3,69
5. Nikola Zdráhalová (CZE) +6,27
6. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +8,93
7. Karolina Gasecká (POL) +11,89
8. Michelle Uhrigová (GER) +13,01
4
4
4
4
4
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1/8
1. Sofie Karoline Haugenová (NOR)
2. Ragne Wiklundová (NOR)
2/8
3. Michelle Uhrigová (GER)
4. Nikola Zdráhalová (CZE)
3/8
5. Ida Njåtunová (NOR)
6. Saskia Alusaluová (EST)
4/8
7. Karolina Gasecká (POL)
8. Jelizaveta Kazelinová (RUS)
5/8
9. Natalja Voroninová (RUS)
10. Francesca Lollobrigidová (ITA)
6/8
11. Carlijn Achtereekteová (NED)
12. Martina Sáblíková (CZE)
7/8
13. Antoinette de Jongová (NED)
14. Roxanne Dufterová (GER)
8/8
15. Jevgenija Lalenkovová (RUS)
16. Ireen Wüstová (NED)
1. Antoinette de Jongová (NED) 39,194
2. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +0,07
3. Francesca Lollobrigidová (ITA) +0,36
4. Ireen Wüstová (NED) +0,53
5. Nikola Zdráhalová (CZE) +0,85
6. Ida Njåtunová (NOR) +1,26
7. Jevgenija Lalenkovová (RUS) +1,46
8. Ragne Wiklundová (NOR) +1,49
9. Natalja Voroninová (RUS) +1,56
10. Carlijn Achtereekteová (NED) +1,72
11. Martina Sáblíková (CZE) +1,76
12. Roxanne Dufterová (GER) +1,87
13. Sofie Karoline Haugenová (NOR) +2,22
14. Michelle Uhrigová (GER) +2,23
15. Karolina Gasecká (POL) +2,34
16. Saskia Alusaluová (EST) +2,72