konec (11:13)

11.01.2019, 20:30 • Royal Arena, Kodaň • Skupina D • Karel Jedlička

Tipsport: 8.67 13.2 1.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Egypt – Švédsko 24:27 (11:13)
Nejvíce branek: Šabíb 5, Al-Áhmar 5/3, Al-Dirá 4, Umar 4/1 – L. Nilsson 5, Gottfridsson 5, Lagergren 4. Rozhodčí: Načevski, Nikolov (MKD). Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 1:4. (22:22:42)
Byly to nervy, Švédové, kteří si celý zápas udržovali náskok, přišli pár minut před koncem o pětigólové vedení, ale zásluhou čistého hattricku Gottfridssona v samotném závěru přece jen urvali vítězství nad houževnatým Egyptem. Afričané byli silovější, ale příliš často chybovali v rozehrávce a Švédové zápas v podstatě rozhodli z rychlých brejků.
Vítězové se dostali na první místo v tabulce kodaňské skupiny D.
Děkuji za pozornost, hezký večer.

Konec zápasu. (24:27)

60

V čase 59:54 si obloukem naběhl z levé strany na střed Gottfridsson a koníčkem o zem prostřelil egyptského gólmana. Tomuto hráči patřil závěr zápasu, v němž nasázel tři góly za sebou! (24:27)

60

Andreas Miroslav Palička znovu podržel Švédy v bráně, ti jsou u míče půl minuty před koncem s dvougólovým náskokem v zádech. (24:26)

59

A znovu Gottfridsson přesnou střelou přiblížil vítězství favorita. (24:26)

58

Jim Gottfridsson vzápětí po rychlém útoku po pravé straně vrací Švédsku nejtěsnější náskok. (24:25)

57

Al-Dirá dostal přihrávku mezi protihráči na spojce, obtočil se s míčem a pohotově prostřelil Paličku. (24:24)

56

Muhammad Šabíb dorovnává Al-Áhmara s Nilssonem na čele tabulky střelců pátým zásahem. (23:24)

55

Ekhdal du Rietz se prosazuje podruhé v krátkém sledu. (22:24)

54

Kim Ekhdal du Rietz vrací evropským vicemistrům vedení ranou přesně do šibenice. (22:23)

53

Šabíb vzápětí vyrovnává, za sedm minut zlikvidoval Egypt pětigólové manko! (22:22)

52

Je tu drama! Al-Dirá vzápětí dává kontaktní gól, ještě před pár minutami přitom Švédové vedli o pět branek. (21:22)

52

Sedmičku proměnil Jahíja Umar. (20:22)

51

Lukas Nilsson po rozehrávce z devítimetrové čáry trestá předchozí faul na svou osobu. (19:22)

50

Do švédské branky se postavil Andreas Miroslav Palička a hned se blýskl úspěšným rozštěpem tváří v tvář, načež potomek českých emigrantů burcuje spoluhráče k náporu. Ti jsou opět v plném počtu. (19:21)

Dnešní utkání sleduje 6448 diváků. (0:0)

49

Přesilovka Afričanům svědčí, Šabíb propálil brankáře stejně jako před chvilkou jeho spoluhráč z levého křídla. (19:21)