11.01.2019, 18:00 • Skupina C • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 20.0 23.6 1.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Al-Safár kosmeticky upravil skóre zápasu. (22:29)

60

Frimmel na druhé straně hřiště ještě vsítil jednu rakouskou branku. (21:29)

59

Už to vypadalo, že Saudové přijdou o míč. Ibrahím ale zabojoval a protlačil ho k Saídovi na pravé křídlo. Ten se po seběhu do prostoru prosadil při náskoku do brankoviště. (21:28)

57

Rakousko však míří za jednoznačným vítězstvím. Okamžitě odpovídají vlastní trefou. (20:28)

57

Nakonec Al-Abbás dokázal proměnit střelu z dálky. (20:27)

55

Rakušané drží komfortní náskok. Schmid svou první trefou v utkání zvyšuje na osmigólový rozdíl. (19:27)

55

Dlouhý saudský útok. Hráči v zelených dresech už museli zakončovat a nakonec se po náskoku z levé strany prosadil Mahdí Al-Sálim. (19:26)

54

Rychlý protiútok využil Santos. Jenže Saudové se zlobí, došlo k faulu na ze strany Rakušanů. Schmid hodně nepříjemně srazil ze vzduchu Al-Safára. (18:26)

53

Rychlá střela zpoza obrany od Al-Abbáse. (18:25)

52

Herburger se vrátil na hřiště a pronikl středem až k brankovišti. Na jeho střelu saudský brankář zareagovat nedokázal. (17:25)

51

Vyloučení v týmu Saúdská Arábie (Rámín Al-Mutajrí). (17:24)

51

Bilyk skóruje dalekonosnou střelou zpoza devítky. Navíc byl faulován. (17:24)

51

Saudům se podařilo korigovat průnikem k brankovišti. (17:23)

50

Zeinerovi se podařilo využít průnik středem. (16:23)

48

Vyloučení v týmu Rakousko (Dominik Schmid). (16:22)

48

Bozovic si seběhl do levé strany a zvyšuje vedení Rakouska! (16:22)

45

Trestuhodně příliš prostoru dostal na levé straně Zeiner, který si mohl nebráněn seběhnout dokonce na střed a skórovat. (16:21)

44

Bleskurychle ale odpovídá na druhé straně Bilyk. (16:20)

44

Agresivní náskok do brankoviště využil Mahdí Al-Sálim. (16:19)

43

Santos se dokázal prosadit z levého křídla a vrátit trochu klid na stranu Rakouska. Ti se prosadili po dlouhých osmi minutách. (15:19)

42

Radnah nakonec po náskoku do brankoviště dokázal snížit! (15:18)

40

Vyloučení v týmu Saúdská Arábie (Alí Al-Ibrahím). (14:18)

39

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Saúdská Arábie (Abdulláh Al-Abbás).
(14:18)

39

Vyloučení v týmu Rakousko (Janko Bozovic). Saudové budou moci střílet sedmičku. (13:18)

38

Krásná sehrávka na pravé křídlo, odkud Saíd po náskoku do brankoviště snižuje. (13:18)

38

Vyloučení v týmu Rakousko (Tobias Wagner). (12:18)

36

Povedenou střelou z hranice devítky pod horní tyč se prezentoval Al-Sálim. (12:18)

36

Saudové vyfasovali dvě minuty za faul na Herburgera. (11:18)

36

Protiútok Rakouska proměnil Herburger, jenže při střele přepadl přes bránícího soupeře a zůstává ležet v brankovišti. (11:18)

35

Další rychlý útok, tentokrát na druhé straně. Příliš starostí si Rakušané s kombinací nedělali a Bilyk se dokázal střelecky prosadit. (11:17)

35

Chajrí se prosadil z rychlého útoku. (11:16)

33

(10:16)

32

Zeiner přijal přihrávku na hranici brankoviště a po otočce se dokázal střelecky prosadit. (9:16)

30

Al-Džanabí za podrážení Webera a konflikt s ním obdržel červenou kartu. Saudský házenkář doslova skočil pod nohy rakouského hráče. (9:14)

29

Teď už rychlý kontr po ztrátě Rakouska Saudům vyšel. (9:14)

28

Tu proměnil obloučkem Al-Abbas. (8:14)

27

Bude se vylučovat na straně Rakouska. Bozovic dostal dvě minuty. A navíc Saudové budou střílet sedmičku. (7:14)

27

Ukrytá střela zpoza devítky přináší další branku favoritů. (7:14)

24

Rakušané v obraně vybojovali míč a v postupném útoku se z pravé strany prosadil střelou z hranice devítky Wagner. (7:13)

24

Rakousko rychle vsítilo gól a vrací se k pětigólovému vedení. (7:12)

23

Po hodně dlouhé době se dokázali prosadit házenkáři Saudské Arábie. I přes nepříjemnou obranu dokázal skórovat Al-Saffar. (7:11)

22

Brankář Rakouska vyrazil další střelu soupeře a založil tím rychlý protiútok svého týmu. Ten přetavil v gól Weber. (6:11)

20

Bleskový protiútok Rakouska přetavil v desátý gól Santos! (6:10)

19

Další rakouský gól! Rychlý kontr využil po přihrávce do pravého křídla Weber. (6:9)

18

Nakonec aktivně přistupující Rakušané dokázali vybojovat míč a Bilyk proměnil rychlý protiútok. (6:8)

18

Už to vypadalo na ztrátu, ale Rakušanům je páskán faul. Žlutou kartu dostal Bozovic. (6:7)

14

A našel ji Al-Salem! Střelou o zem překonal rakouského gólmana. (6:7)

14

Po ztrátě Saudů se podařilo Weberovi po přeběhu na polovinu hřiště využít prázdné brány soupeře. (5:7)

13

Středem hřiště se prosadil Santos, jenž rychle vrací vedení na stranu evropského celku. (5:6)

13

Khayri srovnává na 5:5 rychlým protiútokem. (5:5)

12

Rakušané, už v plném počtu, dokázali vstřelit branku. Dvě minuty si nyní odpykají Saudové. (4:5)

11

Rakušané v útoku ztrácí míč a střelou přes dvě třetiny hřiště do prázdné brány se dokázali Saudové prosadit. Je srovnáno. (4:4)

10

Dlouhá okupace kolem brankoviště Rakouska se vyplatila. (3:4)

9

Vylučuje se na rakouské straně. Přesilovka pro Saudy. (2:4)

9

A naopak na druhé straně se rychle prosadil Bozovic. (2:4)

8

Saudové se prosadili ze sedmimetrového hodu a snižují. (2:3)

5

Další rakouský gól, kterým favorité uskakují už do dvougólového vedení. (1:3)

4

Rakušané se po předchozím neúspěchu dokázali ubránit a opět se vrací do vedení. (1:2)