Mistrovství světa

Brazílie – Francie

22:24

konec (13:16)

11.01.2019, 20:30 • Mercedes Benz Arena, Berlín • Skupina A • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 14.9 17.7 1.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

V úvodu poslední minuty dostává svoji druhou dvojku José Toledo. (22:24)

55

N'Guessan přistrčil střílejícího Langara a dostává dvouminutový trest. (22:24)

54

Francouzi hezky sehráli útočnou akci do pravého křídla, kde skóruje Valentin Porte. (22:24)

52

Langaro znovu snižuje na rozdíl jediné branky. (22:23)

51

Timothey N'Guessan další trefou může Francii trochu uklidnit. (21:23)

50

Další francouzskou akci úspěšně zakončil Guigou. (21:22)

49

Fabio Chiuffa prostřelil Gerarda a je znovu vyrovnáno! (21:21)

49

Hezká střela N'Guessana, Francouzi se vracejí do vedení. (20:21)

48

Fantastickou brazilskou kombinaci zakončuje Toledo a skutečně je vyrovnáno! (20:20)

47

Díky skvělé práci Langara na brankovišti se odraženého míče zmocnil Borges a přehodil Gerarda. (19:20)

46

Po více než jedenácti minutách Francouzi skórují! Prudkou střelou se prosadil Dika Mem. (18:20)

46

Dvouminutový trest inkasuje Lagarde. (18:19)

46

Rychlý protiútok po francouzské ztrátě proměňuje Toledo, navíc vybojoval dvouminutovou přesilovku. (18:19)

42

Teď už to s agresivitou v obraně přehnal Toledo a dostává dvouminutový trest. (17:19)

41

Francouzi o míč nakonec skutečně přišli a Borges v rychlém brejku snižuje už jen na 17:19! (17:19)

39

Po katastrofálním začátku druhého poločasu, kdy nevyužili takřka dvouminutovou dvojnásobnou přesilovku a prohráli úvod 0:3, už se Brazilci chytají a Nantes snižuje na rozdíl tří branek. (16:19)

39

Hezká střela Raula Nantese končí v síti. (15:19)

37

Až po více než šesti minutách Brazilci dali gól ve druhém poločaseu, podařilo se to Langarovi. (14:19)

35

Krásnou francouzskou souhru napříč útočnou polovinou znovu zakončil Mathieu Grebille. (13:19)

34

Brazilskou ztrátu míče z rychlého brejku trestá Mathieu Grebille. (13:18)

33

Dika Mem skóroval pod břevno a Francouzi úsek při dvojnásobném oslabení dokonce vyhrají! (13:17)

31

A další trest! Tentokrát dvě minuty pro Porteho, Francouzi budou dlouho hrát ve čtyřech. (13:16)

31

První dvouminutový trest Francouzů dostává Nedim Remili. (13:16)

30

Brazilci v obraně vybojovali míč a v poslední sekundě prvního poločasu ještě Hackbarth dokázal snížit na rozdíl tří branek. (13:16)

30

Závěr prvního poločase se už takřka měnil ve francouzskou exhibici, Abalo ale neproměnil rychlý protiútok a naopak na druhé straně udeřil Toledo. (12:16)

29

Gerard vychytal Novaise a Guigou skóruje z rychlého brejku do prázdné branky, neboť Brazilci v oslabení zkusili hru bez brankáře. (11:16)

29

Nedim Remili skóroval z rychlé francouzské akce. (11:15)

28

José Toledo uspěl hezkou střelou o tyč. (11:14)

28

Lagarde využívá francouzskou přesilovku ke čtrnácté brance "Les Bleus". (10:14)

27

Rodrigues dostává dvě minuty za faul na střílejícího Karabatiće. (10:13)

25

Francouzi vyšachovali brazilskou defenzivu a Guigou zvyšuje už na 13:10, na což Brazilci reagují oddechovým časem. (10:13)

24

Luka Karabatić posílá Francouze do dvoubrankového vedení. (10:12)

23

Valadao je už podruhé v zápase vyloučen, v případě dalšího dvouminutového trestu pro něj utkání skončí. (10:11)

22

Další útočný faul Brazilců po rychlé souhře potrestal Guigou. (10:11)

21

Nedim Remili si našel prostor mezi brazilskými obránci a prostřelil Tercariola. (10:10)

19

Dělová rána Thiaguse doletěla do horního rohu. (10:9)

18

Hezkou francouzskou kombinaci zakončil Michael Guigou. (9:9)

18

Valadao je prvním hráčem potrestaným dvěma minutami. (9:8)

17

N'Guessan se dopustil technické chyby a z rychlé brazilské akce skóruje Rodrigues. (9:8)

16

Svoji čtvrtou branku zaznamenal Dika Mem. (8:8)

16

Langaro vrací Brazilcům vedení. (8:7)

14

Guigou na brankovišti zakončoval šikovně přes hlavu zády k brance, byl ale faulován už před střelou a Francouzi tak museli znovu útočit, N'Guessan ale přeci jen dokázal vyrovnat. (7:7)

13

Timothey N'Guessan snižuje na rozdíl jedné branky. (7:6)

11

José Toledo skóruje dnes již počtvrté. (7:5)

10

Povedená prudká střela Teixeiry. (6:5)

9

Dika Mem se prosadil potřetí v rychlém sledu. (5:5)

8

Dika Mem znovu nepotřeboval mnoho sekund na svoji úspěšnou trefu. (5:4)

8

Perfektní střela Toleda i přes blokující protihráče, Toledo skóruje už potřetí. (5:3)

7

O rychlou francouzskou odpověď se postaral Dika Mem. (4:3)

7

Borges zvyšuje už na 4:2 pro velkého outsidera tohoto zápasu. (4:2)

5

José Toledo si vyměnil míč s Teixeirou a prostřelil Dumoulina. (3:2)

4

Parádní střelou vyrovnává N'Guessan. (2:2)

4

Tečovanou střelu Toleda brankář Dumoulin vyrážel už za brankovou čárou, což potvrdilo i video. (2:1)

3

O francouzské vyrovnání se postaral Michael Guigou. (1:1)

2

Alexandro Pozzer z dorážky otevírá skóre zápasu, francouzský brankář Dumoulin už ale má dva úspěšné zákroky. (1:0)

22:24

Brazílie: Almeida, Tercariol – Borges, T. dos Santos, Hackbarth, Chiuffa, Langaro, Nantes, Novais, Ponciano, Pozzer, Rodrigues, Teixeira, Teixeira, Toledo, Valadao.

Francie: Dumoulin, Gerard – Abalo, Claire, Dipanda, Fabregas, Grebille, Guigou, L. Karabatić, Lagarde, Mahe, Mem, N'Guessan, Porte, Remili, Sorhaindo.

Rozhodčí: Kurtagic, Wetterwik (oba Švédsko)