11.01.2019, 15:00 • Arena Metallurg • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.43 5.23 5.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (17:22:20)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Michal Bulíř (MET) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 13:08
Je dobojováno! Dramatické utkání, v němž se vedení přelévalo ze strany na stranu, nakonec vyznělo vítězně pro favorizovaný Magnitogorsk. Svěřenci Josefa Jandače sice ztratili vedení 2:1 a po druhé třetině prohrávali 2:3, necelých dvanáct minut před koncem ale vyrovnal Michal Bulíř a v samotném závěru Metallurgu vystřelil výhru Pakarinen.

59:26

Karnauchov upaluje na střídačku, hosté to zkouší v šesti!

58:59

Ellison se prokousal až na levý kruh, odkud to zkusil bekhendem, Michail Karnauchov ale ještě udržel Dinamo ve hře o body.

58:15

58:15 Iiro PAKARINEN - 4:3

58:15

Metallurg právě vstřelil branku!
Tribuny bouří, necelé dvě minuty před koncem se domácí dostávají do vedení! Dennis Rasmussen nabil na vrchol kruhu Antipinovi, jehož nahození šikovně tečoval IIRO PAKARINEN a Karnauchov už nestihl zareagovat! Asistence: Viktor Antipin a Dennis Rasmussen.

57:59

Howdenovo nahození od modré vyrazil Zagidulin jen před sebe, dotírající David Booth už se ale k dorážce nedostal.

57:16

Nepovedená rozehrávka Metallurgu skončila na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude po levé ruce Arťoma Zagidulina.

56:33

Tentokrát dostal Mozjakin nabito na levý kruh, z první ale ruský reprezentant přestřelil.

55:56

Hokejisté Magnitogorsku postupně zvyšují obrátky a čím dál častěji dostávají Dinamo pod tlak, domácí nyní v poklidu zakládají další akcu z hloubi vlastní třetiny.

55:01

Sergej Mozjakin se prokousal až do mezikruží, jeho následná střela ale postrádala přesnost.

54:06

Dinamo se vydalo do rychlého protiútoku, kotouč se ale nakonec k úplně volnému Gotovcovi nedostal. Arťom Zagidulin tak mohl zůstat v klidu.

53:19

Gólman Minsku si teď připsal dosti nejistý zákrok po střele Čibisova z ostrého úhlu, nakonec to ale stačilo a Dinamo je v plném počtu.

52:25

Mozjakin nabil na modrou Antipinovi, jehož dělovka z první ale zamířila přímo do míst, kde stál připravený Michail Karnauchov.

51:39

Nikolaj Kuljomin se po závaru v předbrankovém prostoru dostal k odraženému kotouči, ten ale netrefil podle představ a Volkov ho dokázal přizvednout do ochranné sítě.

51:06

Hostující kapitán Alexej Těreščenko (MIN) podrazil Mozjakina, Jandačova parta si tak zahraje přesilovou hru.

50:30

Na konci nebezpečného přečíslení Magnitogorsku stál Roman Ljubimov, na kterého zívala odkrytá minská svatyně, domácí forvard ale napálil puk jen do vracejícího se Daniila Bokuna!

4:3

Branky a nahrávky: 4. N. Kuljomin (Ellison, Mozjakin), 22. N. Kuljomin, 49. Bulíř (Ljubimov, Čibisov), 59. Pakarinen (Antipin, Rasmussen) – 3. Lisovec (An. Stěpanov), 39. A. Kosticyn (An. Stěpanov), 40. Booth (Pulkkinen)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (41. Zagidulin) – Antipin, Vereščagin, Rylov, Běreglazov, J. Birjukov, Matuškin, Zajcev – Mozjakin, N. Kuljomin, Ellison – Rasmussen, Pakarinen, Bulíř – N. Shore, Ljubimov, Čibisov – Několenko, Timkin, D. Platonov – J. Platonov.

HC Dinamo Minsk: M. Karnauchov (Enroth) – Lisovec, Chenkel, Gotovec, Blum, Wiercioch, Jevenko, Bokun – A. Těreščenko, A. Kosticyn, An. Stěpanov – Pulkkinen, Booth, Q. Howden – S. Kosticyn, Kovyršin, Gavrus – Litvinov, Drozdov, Kitarov – A. Volkov.

Rozhodčí: Bukin, Ovčinikov – Zacharov, Otmachov

02:24 MIN 0:1 Lisovec (An. Stěpanov)
03:14 MET 1:1 N. Kuljomin (Ellison, Mozjakin)
06:07 MET 2 Ellison, sekání
10:38 MET -Zagidulin +Košečkin (Střídání)
14:28 MET -Košečkin +Zagidulin (Střídání)