11.01.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.28 3.84 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:39

Troy Stecher byl zasažen vysokou holí do obličeje před zraky střídaček a Derek Stepan byl vyloučen.

45:52

Brandon Sutter dostal dvě minuty za podražení poté, co fauloval slovenského útočníka Richarda Pánika.

37:05

Alex Galchenyuk byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Vancouver má šanci vyrovnat skóre na 2:2.

18:58

Alexander Edler byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Arizona si zahraje první přesilovou hru.

3:4

Branky a nahrávky: 23. Bärtschi (Ch. Tanev), 40. Gaudette (Roussel, B. Hutton), 56. Bärtschi (Stecher) – 22. Pánik (Hinostroza, Richardson), 31. Cousins (Pánik, Hinostroza), 50. Garland (Galchenyuk, Chychrun), 65. Pánik (Chychrun)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Stecher – Goldobin, Horvat (A), Boeser – Bärtschi, Gaudette, Virtanen – Roussel, B. Sutter (A), M. Granlund – Eriksson, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Chychrun, Ljubuškin, Goligoski, Oesterle – Keller, Stepan (A), Fischer – Pánik, Richardson, Hinostroza – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, Dauphin. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Rozhodčí: Francis Charron, Dean Morton. Čároví: Lonnie Cameron, Travis Gawryletz

Diváci: 18527

18:58 VAN 2 Edler, podrážení
21:26 ARI 0:1 Pánik (Hinostroza, Richardson)
22:23 VAN 1:1 Bärtschi (Ch. Tanev)
30:05 ARI 1:2 Cousins (Pánik, Hinostroza)
37:05 ARI 2 Galchenyuk, hákování
39:27 VAN 2:2 Gaudette (Roussel, B. Hutton)
45:52 VAN 2 B. Sutter, podrážení
49:57 ARI 2:3 Garland (Galchenyuk, Chychrun)